Podobne strony

 • Ekoczad

  Muzyka
  Do kupienia płyty i kasety z muzyką alternatywną i niezależna scena muzyczna (reggae, ska, hard core, punk, folk). Ponadto filmy video.
 • MTJ

  Firmy fonograficzne
  Oficjalna strona firmy MTJ. Na stronie znajdziesz szczegółową ofertę firmy, katalog i biografie artystów, zapowiedzi nowości płytowych.
 • Irish Pub

  Kluby, puby, kawiarnie
  Irlandzki pub położony w centrum Warszawy, w pobliżu Starego Miasta. Co wieczór muzyka na żywo w wykonaniu najlepszych kapel w Polsce i nie tylko (na stronie ich spis). Duża różnorodność piw z beczki. Firma organizuje imprezy stałe i okolicznościowe. Jej specjalność to: kawa "po irlandzku", "Bailey's", wspaniałe zakąski do piwa, różnorodność whisky, wiele gatunków piwa, najsmaczniejsze w Polsce irlandzkie piwa: Guiness i Kilkenny.
 • Szanty we Wrocławiu

  Wydarzenia, imprezy
  Wszystkie niezbędne informacje dotyczące festiwalu który odbył się w dniach 18-20.02.2000,oraz cieszących się ogromną popularnością koncertów z cyklu "Szanty w Tawernie",ponadto różne informacje żeglarskie.
 • DIADEM Sklep Internetowy

  Płyty, kasety
  Strona prezentuje wirtualny Salon Muzyczny Diadem. Można w nim znaleźć różne akcesoria oraz czasopisma muzyczne.


:: Folk magazine ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.folkzine.prv.pl


Opis:

Folk magazine to polski kwartalnik poświęcony muzyce folk i kulturze "etno". Na stronie magzaynu znajdziemy informacje dotyczące przyszłego numeru, archiwum oraz krótkie recenzje ostanio wydanych płyt.