Podobne strony

 • Da-Med

  Sprzęt medyczny
  Sprzedaż aparatury do diagnostyki obrazowej. Firma oferuje ultrasonografy i rentgeny - nowe i używane. Na stronie znajdziesz dane techniczne i ceny.
 • Medman - O.K. Medical Systems

  Sprzęt medyczny
  Firma prowadzi sprzedaż i serwis aparatury medycznej. Oferuje ultrasonografy, echokardiografy, systemy ultrasonografii 3D/4D, systemy archiwizacji danych i obrazów, systemy do prób wysiłkowych, kardiomonitory, defibrylatory, aparaty EKG, spirometry, aparaty KTG i inne.
 • Consultronix S.A.

  Sprzęt medyczny
  Sprzedaż: laserów medycznych, elektronicznego sprzętu okulistycznego (chirurgia, diagnostyka, terapia), aparatów do radiografii (tradycyjnych i cyfrowych), densytometrów, sensytometrów (kontrola jakości rtg) ,do urologii (ESWL), urodynamiki, urządzeń dermatologicznych i do dermatologii estetycznej, dermokosmetyków.
 • Surgimed

  Sprzęt medyczny
  Firma zajmuje sie serwisem sprzętu medycznego i komputerowego. Świadczy usługi informatyczne w zakresie instalacji i konfiguracji serwerów na różnych platformach systemowych.
 • Krakowski Serwis Medyczny ZDROWIE

  Serwisy informacyjne
  Medycyna w Internecie. Informator o usługach medycznych, sympozjach i kursach medycznych, kalendarium zjazdów naukowych, sklep ze sprzętem medycznym, baza danych adresowych, konta pocztowe i strony www dla lekarzy.


:: Amadar ::

Opis:

Firma sprowadzająca do Polski wysokospecjalistyczny sprzęt i aparaturę medyczną oraz reprezentująca producentów materiałów stomatologicznych. Informacje o ofercie.