Podobne strony

 • ks. Marek Dziewiecki

  Ludzie kościoła
  Strona księdza, który jest wykładowcą psychologii i pedagogiki, zawiera bardzo wiele tekstów związanych z psychologią, powołaniem, nałogami, wychowaniu seksualnym itp.
 • Tygodnik Katolicki "Gość Niedzielny"

  Wydawnictwa religijne
  Na swoich internetowych stronach tygodnik katolicki "Gość Niedzielny" prezentuje różnorodne wiadomości z życia Kościoła w Polsce i na świecie, panoramę diecezji i parafii, sylwetki ciekawych ludzi, informacje o rodzinie i dla rodziny, kącik kulturalny, a także zawsze aktualny dodatek telewizyjny.
 • Misyjne Seminarium Duchowne Księży Werbistów w Pieniężnie

  Uczelnie teologiczne
  Strona prezentuje werbistów w Pieniężnie i na świecie, ich działalność misyjną i edukacyjną, kierownictwo seminarium, alumnów i braci studiujących oraz problematykę nauczania.
 • Ofiary AIDS wśród księży katolickich w USA

  AIDS
  Informacja na temat ogromnej liczby zgonów wskutek chorób wywoływanych przez AIDS w 46-tysięcznej grupie księży katolickich - wskaźnik śmiertelności 4-krotnie wyższy od średniego dla całej ludności Stanów Zjednoczonych; statystyki i opinie.
 • WWW Parafii Św. Krzyża w Zabrzu

  Diecezja gliwicka
  Strona parafii Świętego Krzyża w Zabrzu. Porządek mszy świętych i inne informacje.


:: ks. Aleksander Zienkiewicz ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.wujek.wroc.pl

Kategorie:

Opis:

Życiorys, działalność oraz testament księdza katolickiego, którego maksymą było: "Zawierzcie i zaufajcie Chrystusowi! Trzymajcie Jego zbawczą dłoń w swojej dłoni, nie wypuszczajcie jej nigdy!".