Podobne strony

 • Piekarnia Ambroziak

  Piekarnie
  Serwis przedstawia piekarnię Ambroziak, która obsługuje zarówno dużych odbiorców jak i małe sklepiki. Znajdziemy tutaj informacje o firmie, ofertę handlową oraz ciekawostki związane z chlebem.
 • Spomasz Nakło

  Inne
  Spomasz" - Nakło Sp. z o.o. są tradycyjnym producentem i eksporterem maszyn i urządzeń stosowanych w procesie przygotowania żywności. W swojej ofercie firma posiada urządzenia, które pozwalają na dokonanie obróbki mechanicznej i termicznej produktów żywnościowych. Oprócz tych urządzeń zakład oferuje również zestaw mebli kuchennych przeznaczonych na wyposażenie zapleczy gastronomicznych.
 • Piekarnia - Cukiernia A.J. Pęgiel

  Piekarnie
  Strona firmy zajmującej się produkcją wyrobów piekarniczych i cukierniczych. Znaleźć tu można wykaz oferowanych produktów, a także cennik.
 • Piekarnia - HENPOL

  Piekarnie
  Na stronie znaleźć można zdjęcia i opisy oferowanych produktów z branży piekarniczej i cukierniczej, a także fragmenty poezji dotyczącej tematyki pieczywa.
 • Piekarnia Ciastkarnia "Danek"

  Piekarnie
  Na stronie znaleźć można spis i cennik oferowanych przez firmę wyrobów piekarniczych i cukierniczych, a także zdjęcia wybranych z nich.


Tu jesteś » Strona główna » Kultura i sztuka » Muzea

:: Muzeum chleba ::

Opis:

Zgromadzono tutaj eksponaty służące wykonaniu chleba oraz świadczące o szacunku dla niego. Możesz obejrzeć fragmenty kolecji poświęconej starym maszynom piekarskim.