Podobne strony

 • ks. Krzysztof Gnich

  Ludzie kościoła
  Na swojej stronie ksiądz Krzysztof prezentuje swoją płytę "Miłość nie ustaje" (zainteresowani znajdą tu monofoniczne fragmenty piosenek) oraz zachęca wszystkich, szczególnie młodzież, do rozmowy, korespondencji, służy dobrą radą.
 • ks. Marek Dziewiecki

  Ludzie kościoła
  Strona księdza, który jest wykładowcą psychologii i pedagogiki, zawiera bardzo wiele tekstów związanych z psychologią, powołaniem, nałogami, wychowaniu seksualnym itp.
 • ks. Aleksander Zienkiewicz

  Ludzie kościoła
  Życiorys, działalność oraz testament księdza katolickiego, którego maksymą było: "Zawierzcie i zaufajcie Chrystusowi! Trzymajcie Jego zbawczą dłoń w swojej dłoni, nie wypuszczajcie jej nigdy!".
 • Ks. Radoslaw Pawlowski C.M.

  Ludzie kościoła
  Strona księdza ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy św. Wincentego a Paulo, który przebywam w Danii. Na stronie: homiletyka, zgromadzenie misji, sylwetka św. Wincentego a Paolo, galerie zdjęć i inne ciekawostki.
 • ks. Tomasz

  Ludzie kościoła
  Ksiądz, który oprócz swojej sylwetki, przedstawia na stronie wiele ciekawych materiałów, m.in.: quiz biblijny, Słowo Boże o płciowości, wywiad z burmistrzem Koźmina Wlkp. Bolesławem Kasprzakiem, kim jest dla ciebie Jezus? dział poświęcony problemowi alkoholizmu, jak rozmawiać ze swoim dzieckiem, aby ustrzec je przed narkomanią.


:: kleryk Arek Śledzik ::

Opis:

Na stronie kleryka można znaleźć: misja świętej Tereski od Dzieciątka Jezus, misja modlitwy za kapłanów (historia misji, zdjęcia), Grupa Biało-Czerwona (historia, osoby z grupy, duchowość grupy, zdjęcia).