Podobne strony

 • Hotel Delfin

  podlaskie
  Augustowski hotel oferuje swoim gościom (poza ciszą, spokojem i komfortem wypoczynku w pokojach 2, 3 osobowych oraz apartamentach) ćwiczenia na nowocześnie wyposażonej siłowni, strzeżoną plażę, wypożyczalnię sprzętu sportowego i wodnego, przystań jachtową, wycieczki bryczką oraz usługi, serwującej wykwintne dania kuchni polskiej i europejskiej, restauracji Village.
 • Studencki Klub Kolbe

  Młodzież katolicka
  Strona grupy młodzieży starszej, spotykająca się przy parafii Św. Maksymiliana Kolbe w Mississauga. Na stronie, poza aktualnościami i artykułami, kronika, kącik artysty oraz forum dyskusyjne.
 • DISCOTECH

  Sprzęt audio
  Firma oferuje wyposażenie do dyskotek: silniki prądu stałego, zmiennego i krokowe, wentylatory i inne akcesoria.
 • ADS

  Sprzęt audio
  Producent wysokiej jakości wzmacniaczy mocy dla dyskotek i estrady od 500W do 2kW mocy. Dane techniczne, opinie i nowości.
 • Actronix

  Artykuły oświetleniowe
  Firma specjalizuje się w technice oświetleniowej. Posiada w ofercie: reflektory, sterowniki, stroboskopy, skanery, a także sztandarowe urządzenie -"reflektor w niebo" tzw.SKY THRILLER, oferuje także wyposażenia dyskotek "pod klucz" i skanery dyskotekowo-sceniczne ogromnej mocy (1200W). Na stronie oferta wraz z cennikiem i instrukcjami.


:: Compact Okocim Club ::

Opis:

Na stronie można poczytać o klubie, zobaczyć grafik najbliższych imprez, wziąć udział w tworzeniu klubowej listy przebojów TOP 10 i dzięki temu wygrać darmowe wejściówki na sobotnie dyskoteki.