Podobne strony

 • Eggdrop -The best channel Guard

  IRC
  Wszystko na temat IRC-owego bota Eggdrop: instalacja, konfiguracja, skrypty, patche, źródła oraz FAQ.
 • Kobiety z kanałów #bialystok & #bezduszni

  Kanały
  Strona powstała w odpowiedzi na podobne działania ircujących kobiet i jest męską bronią, wymierzoną w odwieczną babską rozrywkę - plotkowanie. Na stronie możesz zagłosować na najpiękniejszą według ciebie dziewczynę z #bezduszni i #bialystok, poczytać plotki (rónież dodać własną) oraz zapoznać się z zamieszczonymi na ścianie płaczu uwagami.
 • #rabka

  Kanały
  Oficjalna strona kanału ircowego #rabka, który odwiedzany jest głównie przez mieszkańców okolicy. Zresztą jak wszystkie kanały noszące nazwę miejscowości. Znajdziesz tutaj historię kanału, spis bywalców, netykietę (czyli jak się zachować na kanale) oraz instrukcję postawienia bota.
 • tjam`s IRC HOMEPAGE

  IRC
  Prywatna strona jednego z ircmaniaków, na której dużo praktycznych informacji o ircu - jednym z najpopularniejszych programów do pogaduszek. Tak więc znajdziesz tutaj savoir-vivre na kanałach, informacje o botach i skryptach oraz księgę gości.
 • #alexword

  Kanały
  Oficjalna strona kanału #alexword. Znajdziesz tutaj listę odwiedzajacych kanał, kilka ciekawych zdjęć sympatycznych ircmaniaków, informacje o kanałowym bocie looziku oraz księga gości. Zapraszam do odwiedzenia strony i kanału #alexword.


:: #polka ::

Nasza ocena:
Adres: http://strony.wp.pl/wp/darsoft

Kategorie:

Opis:

Oficjalna strona ircowego kanału #polka. Na niej lista sopów, aopów, informacje o ircu i samym kanale, zdjęcia stałych bywalców. Możesz wpisać się do listy gości i pooglądać prześmieszne grafiki.