Podobne strony

 • Feni

  AGD
  Witryna internetowego sklepu zajmującego się sprzedażą artykułów gospodarstwa domowego (a przede wszystkim: czajników, odkurzaczy, suszarek, frytkownic, krajalnic, idt.), aparatów fotograficznych i kamer, RTV oraz sprzętu sportowo-turystycznego. Na stronie zamieszczone są także informacje dotyczące warunków zakupu i sposobów płatności.
 • P.P.U.H. Gobox S.C.

  Klimatyzacja
  Strona internetowa spółki Gobox, która zajmuje się sprzedażą chłodziarek, klimatyzatorów, wentylatorów i innych urządzeń chłodniczych. Na stronie zamieszczona jest pełna oferta firmy. Za zakupione towary płatność następuje gotówką, przelewem lub przy odbiorze.
 • Krokodyl

  AGD
  Prezentacja internetowego sklepu, którego przedmiotem działalności jest sprzedaż artykułów z zakresu AGD i RTV. Na stronie zamieszczona jest szczegółowa oferta sklepu wraz z opisem poszczególnych produktów, a także informacje o promocjach i nowościach.
 • Szron - AGD, RTV, chłodnictwo

  AGD
  Na stronie znajdziesz informacje o firmie i oferowanych przez nią kategoriah produktów, a także zdjęcia wybranych z nich.
 • PPUH WOLTEL

  AGD
  Firma oferuje sprzęt AGD: pralki, lodówki, zmywarki, piecyki, sprzęt kuchenny itp. Na stronie prezentacja produktów.


Tu jesteś » Strona główna » Firmy wg branży » Targi » Inne

:: Domexpo - Targi Artykułów Gospodarstwa Domowego i Elektroniki Konsumpcyjnej ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.domexpo.pl

Kategorie:

Opis:

Na stronie Domexpo znajdziesz informacje ogólne i dotyczące zgłoszenia na targi. Ponadto katalog wystawców, informacje dla odwiedzjących oraz dotyczące pzryznania Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich.