Podobne strony

 • Tajemnicze zjawiska

  UFO, Trójkąt Bermudzki ...
  Zrób sobie "małą czarną", siądź przed monitorem i poczytaj o niewiarygodnych i tajemniczych zjawiskach - wielkich piramidach, czarownicach, radiestezji oraz Wielkiej Stopie. Znajdziesz tutaj m.in. co nieco o stygmatykach, Całunie Turyńskim oraz latających trumnach.
 • Mirosław Magoła Homepage Psychokinesis

  Hipnoza, sugestia itp.
  Mirosław Magoła prezentuje na stronie swoje psychokinetyczne możliwości (film w formacie RealPlayera), teksty dotyczące zjawisk paranormalnych oraz obrazy (można je zakupić) na których pokazuje swoje wewnętrzne wizje.
 • aktor - Iluzjonista Marcin Muszyński - Magic Show

  Rozrywka
  Magic Show z repertuaru Marcina Muszyńskiego, w nadzwyczajny sposób może podkreślić wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne, czy wydarzenia specjalne..Duża Iluzja,lewitacja asystentki,rozmaite pojawiania osób,iluzja na wesoło..Zapraszamy do zapoznania się z całą Naszą ofertą:)Posiadamy własne scenografie,muzykę,oraz profesjonalne oświetlenie,nagłośnienie.


Tu jesteś » Strona główna » Komputery i internet » Blogi » S

:: Zjawiska niesamowite ::

Nasza ocena:
Adres: http://priv6.onet.pl/cz/sebonis/

Kategorie:

Opis:

Strona zawiera wiele niesamowitych informacji na temat samospalenia, ognistych kul, zachowania ciał dawno zmarłych ludzi, psychokinezy i parapsychologii. Ponadto dowiemy się o globalnym systemie łączności Iridium, o lądowaniu "Vikinga" na Marsie, astronomach greckich, planetach układu słonecznego oraz przepowiedniach Nostradamusa.