Podobne strony

 • Kawiarenka Internetowa EPEA

  Kawiarnie internetowe
  Kawiarenka powstała z myślą o osobach niepełnosprawnych ruchowo, zwłaszcza tych na wózkach inwalidzkich, nad którymi roztacza opiekę Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo. Na stronie historia powstania projektu.
 • Webring PLON => PoLska - Osoby Niepełnosprawne

  Webringi
  Webring stron dot. osób niepełnosprawnych i ich problemów: regulamin, lista stron.
 • TRZEBINIA - Szkoła Integracyjna - Szkoła Podstawowa nr 8 Gimnazjum nr 3

  Edukacja
  Ze strony dowiemy się o warunkach bazowych oraz organizacji szkoły, możemy zapoznać się z innowacjami pedagogicznymi, jak również z osiągnięciami uczniów, dowiadujemy się o imprezach kulturalno-rekreacyjno-sportowych organizowanych przez szkołę oraz o najbliższych planach rozwojowych szkoły, budynki szkolne nie posiadają barier architektonicznych i wyposażone są w windy.
 • Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  Organizacje
  Strona zawiera informacje o organizacji, jej oddziałach, zarządzie, statucie oraz inicjatywę ustawodawczą.
 • Szkoła Podstawowa Integracyjna w Goniądzu

  Edukacja
  W szkole, w klasach integracyjnych uczą się wspólnie dzieci sprawne ruchowo wraz z niepełnosprawnymi. Na stronie zamieszczono informacje o szkole, jej działalności, programach autorskich oraz gronie pedagogicznym.


:: Szkoła Podstawowa nr 5 w Tychach ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.btsnet.com.pl/tyska_5

Kategorie:

Opis:

Witryna prezentuje Szkołę Podstwową nr 5 w Tychach, będącą placówką dydaktyczną dla dzieci sprawnych i sprawnych inaczej, czyli szkołą integracyjną. Na stronie możesz zapoznać się z historią powstania szkoły, głównych celów i założeń oraz działalnością pozaszkolną.