Podobne strony

 • ADONG - Restauracja Chińska w Krakowie i Łodzi

  Egzotyczne
  Dane kontaktowe oraz kompletne menu restauracja chińskiej.
 • Chińskie przepisy kulinarne

  Przepisy kulinarne
  Kuchnia orientalna, choć wydaje się być tak odległą i egzotyczną, wcale nie musi być trudna w przyrządzaniu, a większość produktów niezbędnych do przygotowania orientalnych potraw jest już dostępna w Polsce. Ta mini książka kucharska, przygotowana przez firmę Tan-Viet, powstała z myślą o urozmaiceniu Twojej kuchni. Na pewno znajdziesz tu coś dobrego dla siebie. Autorzy szczególnie polecają dział "Przysmaki Miesiąca", gdzie możesz znaleźć przepisy na smażone sajgonki, skrzydełka w cieście sezamowym i smażone krewetki z orzechami.
 • Chińska Restauracja "Lotos"

  Egzotyczne
  Strona zawiera informacje o chińskiej restauracji, którą możesz odwiedzić w Krakowie. Zamieszczono tu opis restauracji, zdjęcia pochodzące z jej wnętrza oraz menu i to co szef poleca.
 • Restauracja Chińska "Pekin"

  Egzotyczne
  Na stronie Chińskiej Restauracji "Pekin" możesz zapoznać się z oferowanym menu oraz wystrojem wnętrza.
 • Wielkie Żarcie

  Przepisy kulinarne
  Wydaje ci się, że nie umiesz gotować? Ależ to nie takie trudne! Zajrzyj na tę stronę i wybierz któryś z zamieszczonych tu przepisów (część z nich uatrakcyjniona jest kolorowymi zdjęciami), a być może zmienisz zdanie na temat swoich zdolności kulinarnych. Dodatkowo znajdziesz tu przydatny przelicznik, dzięki któremu będziesz mógł bez użycia wagi odmierzyć np. potrzebną ci ilość cukru, czy kaszy.


:: Restauracja Tan Viet ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.tan-viet.com.pl

Kategorie:

Opis:

Restauracja Wietnamska Tan-Viet zaprasza na bogaty wybór wykwintnych orientalnych dań, misternie przygotowanych i podanych w taki sposób, aby klienci mogli poznać niepowtarzalny klimat i smak Dalekiego Orientu. Stale wzbogacane menu, potrawy fascynujące egzotycznymi nazwami i smakiem, duży wybór markowych win i innych trunków, azjatyccy kucharze, nastrojowe i eleganckie wnętrze restauracji tworzą niepowtarzalną atmosferę, do której goście chętnie wracają. W restauracji znajdują się dwie sale: bankietowa i konferencyjna w których można organizować imprezy okolicznościowe dla firm i osób indywidualnych.