Podobne strony

 • art-ed.ksiegarnia.internetowa

  Księgarnie
  Szeroki wybór publikacji z zakresu sztuki współczesnej,architektury, projektowania, fotografii, filmu i teatru, nowych mediów, teorii i historii sztuki oraz estetyki. Płatność przy odbiorze.
 • Hlondianum

  Religia
  Sprzedaż książek o tematyce religijnej - literatura piękna, życie człowieka itd. Zamawianie przez email.
 • Columbus Wirtualna Księgarnia

  Języki obce
  Internetowa księgarnia językowa oferuje szeroki wybór materiałów do nauki języków obcych, podręczniki, repetytoria, rozmówki, a także literaturę piękną w oryginale.
 • OMEGA

  Podręczniki
  Wydawnictwo szkolne oferuje podręczniki z różnych przedmiotów oraz materiały przygotowujące do matury. Płatność przy odbiorze.
 • Wydawnictwo Wilga

  Księgarnie
  Oferta przepięknie wydanych, wzbogaconych o moduły elektroniczne książek dla dzieci, które uczą i bawią, a dla profesjonalistów i wszystkich, którzy poszukują godnego zaufania współczesnego poradnika w zakresie jęz. polskiego i języków obcych oferta serii słowników językowych i tematycznych (biznes, marketing, turystyka, prawo, medycyna...). Na stronie Księgarnia Internetowa, Kącik Gier dla dzieci, książki on-line, informacje o firmie.


Tu jesteś » Strona główna » Firmy wg branży » Targi » Inne

:: 11. Krajowe Targi Książki ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.arspolona.com.pl/11KTK/11ktk.htm

Kategorie:

Opis:

Podstawowe informacje na temat 11. Krajowych Targów Książki. Ponadto lista wystawców i imprez towarzyszących oraz szczegółowe olany hal i stoisk targowych.

Słowa kluczowe: