Podobne strony

 • PKS w Lublinie

  Rozkład jazdy autobusów
  Rozkład jazdy PKS-ów w Lublinie (odjazdy z: Lublin Dworzec Główny, Lublin Dworzec Południe, Lubartów, Łęczna, Krzczonów oraz za granicę), cennik biletów oraz rozkład jazdy Polskiego Expressu z Lublina. Oferowane usługi: wynajem autokarów, naprawa autobusów, myjnie i holownia pojazdów.
 • PKS w Suwałkach

  Lakierowanie
  Witryna internetowa przedsiębiorstwa Państwowej Komunikacji Samochodowej z Suwałk. Firma oprócz usług komunikacyjnych, wynajmuje autobusy, świadczy usługi blacharsko-lakiernicze, złomuje pojazdy, oferuje techniczną pomoc drogową, sprzedaje i naprawia ogumienie, myje samochody, naprawia pojazdy ciężarowe i autobusy, sprzedaje paliwo, wykonuje badania techniczne w stacji kontroli pojazdów. Na stronie zamieszczony jest także rozkład jazdy autobusów.
 • PKS w Rzeszowie

  Autobusy i PKS
  Strona spółki PKS Rzeszów, której głównym przedmiotem działalności jest regularny przewóz osób w komunikacji krajowej i zagranicznej. Ponadto firma wynajmuje autokary na przewozy turystyczne krajowe i zagraniczne, przewozy okolicznościowe. Umożliwia także ekspozycję reklam na nadwoziach autobusów i na obiektach dworcowych.
 • MZK w Gorzowie Wlkp.

  Zakłady komunikacji
  Oficjalna strona MZK z Gorzowa Wielkopolskiego. Znaleźć można na niej informacje o firmie (zarząd, tabor); daty z historii komunikacji miejskiej w Gorzowie Wielkopolskim; rozkłady jazdy autobusów i tramwajów; cennik biletów; komunikaty oraz wykaz świadczonych usług.
 • "everest" s.c. przewóz osób

  Przewozy autokarowe
  Licencjonowane przewozy osób, z adresu na adres, Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Włochy i gdzie tylko będziesz chciał. Odbierają osoby na terenie województwa dolnośląskiego i nie tylko. Busy z klimatyzacją i nawigacją.


:: PKS w Limanowej ::

Nasza ocena:
Adres: http://ppks.wk.pl/


Opis:

Strona internetowa PPKS w Limanowej, którego przedmiotem działalności jest obłsuga urzędowego rozkładu jazdy; przewozy turystyczne krajowe i zagraniczne; świadczenie usług dodatkowych (stacja kontroli i obsługi pojazdów, stacja paliw).