Podobne strony

 • Strona Gier Fabularnych (RPG)

  RPG
  Podstawowe informacje o grach fabularnych i karcianych a także trochę dodatków do każdego z nich.
 • Super Gierki

  Dodatki, kody, tricki
  Na tej stronie znajdziesz opisy kilku znanych gier komputerowych oraz dość pokaźną garść tipsów (ułatwień) do nich.
 • Enteractive, Inc.

  Producenci, dystrybutorzy gier
  Producent różnego rodzaju gier: karcianych w wersji elektronicznej, sportowych oraz programów edukacyjnych, z których najciekawszym wydaje się być nauka gry na gitarze z Richie'm Samborą, gitarzystą Bon Jovi. Na stronie można sobie pograć w gierki wyśmiewające polityczną poprawność, ściągnąć dema oraz kupić kilka pozycji z aktualnej oferty. A wszystko to w języku angielskim.
 • PPHU “Sowpol”

  Planszowe
  Strona firmy ”SOWPOL” która zajmuje się tworzeniem gier planszowych dla dzieci (Piracki skarb, Tajemnice Piramid), ale również i dla dorosłych (Chińczyk, Warcaby). Firma zajmuje się również produkcją kolorowych Baniek Mydlanych.
 • Gierki

  MMO
  Zagraj za darmo z ludźmi z całego świata w szachy, warcaby, brydża, jungle huntera, a nawet w ekskluzywną ruletkę. Odpocznij trochę, rozerwij się... Potem na pewno lepiej ci się będzie pracowało.


Tu jesteś » Strona główna » Gry » MMO

:: Cronix On-line Games ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.cronix.pl

Kategorie:

Opis:

Witryna internetowa Cronix On-line Games, to ciekawe miejsce dla wszystkich miłośników gier on-line. Tutaj można (po wcześniejszym założeniu konta) zagrać z innymi internautami lub z komputerem w gry planszowe lub karciane. Aktualnie do wyboru są: szachy, warcaby, scrabble, othello, warcaby stupolowe, tysiąc, brydż, planowanie oraz kierki. Każdy gracz może także otrzymywać automatycznie na swój e-mail zapisy rozegranych partii.