Podobne strony

 • Teatr Lalki i Aktora Ateneum

  Teatry
  Jest jednym z najstarszych teatrów lalkowych w Polsce. W jego repertuarze znajdziesz i baśniową klasykę i sztuki współczesne. Na stronie zaprezentowano historię oraz repertuar Teatru Ateneum.
 • Ogólnopolskie Spotkania z Piosenką Autorską Oranżeria 2000

  Poezja śpiewana
  Strona promująca kolejną edycję cyklicznej imprezy "Oranżeria 2000". Na stronie znajduje się program tegorocznej edycji Oranżerii, lista wykonawców, historia poprzednich imprez z tego cyklu oraz galeria zdjęć.
 • Ogólnopolski Przegląd Piosenki Autorskiej

  Wydarzenia, imprezy
  Piosenka autorska jest najbardziej osobistą wypowiedzią jej twórcy, jego sposobem na komunikowanie się ze światem, a OPPA to impreza, na której poszczególni artyści mogą zaprezentować swoją twórczość. Na stronie poświęconej tej imprezie znajdziesz kilka słów na temat jej historii, artystów biorących w niej udział oraz program tegorocznego Przeglądu, który rozpocznie się 18 listopada.
 • Lista Szczęśliwych Siódemek

  Listy przebojów
  Witryna prezentuje pierwszą internetową listę przebojów piosenki z tekstem. Jeżeli należysz do grupy słuchaczy, dla których słowa piosenki są równie ważne jak melodia, koniecznie wejdź i zagłosuj!!!
 • Stalowa-Wola.com

  Informatory
  Strona poświęcona miastu Stalowa Wola. Zamieszczono tu ogólne informacje o mieście, jego historię, galerię zdjęć, dział poświęcony rozrywce (kluby, pizzerie, kina, restauracje), informacje o pogodzie i wiele innych.


:: Ballada ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.slmballada.home.pl/

Kategorie:

Opis:

Stowarzyszenie Literacko Muzyczne "Ballada" specjalizuje się w organizowaniu koncertów i festiwali promujących szeroko rozumianą piosenkę literacką. Na stronie znajdują się informacje o działalności SLM, o Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej oraz katalog artystów ballady i informacje o koncertach.