Podobne strony

 • Gastrometal

  Osprzęt
  Przedsiębiorstwo produkcyjne specjalizujące się w wytwarzaniu sprzętu ze stali kwasoodpornej na wyposażenie służby zdrowia, gastronomii, przemysłu spożywczego i przetwórczego oraz żeglarstwa. W ofercie znajdują się meble ze stali nierdzewnej, kolektory słoneczne, witraże i lampy witrażowe,wszelkie elementy stalowe polecane w standardowym wyposażeniu jachtów.
 • Basen-Pool-Świta

  Pływanie
  Witryna prezentuje informacje o basen-pool - firmie zajmującej się basenami, saunami, zadaszeniami i solariami.
 • Sekcja Pływacka

  Kluby
  Sekcja Pływacka krakowskiego klubu Korona. Znajduje się tu bardzo ładna galeria, historia, sekcje oraz informacje o zarządzie.
 • Fala-Fontanny

  Budownictwo wodne
  Zakład oferuje kompleksowe rozwiązania technologiczn-konstrukcyjne oraz dostawę urządzeń do basenów prywatnych i publicznych. Firma jest przedstawicielem generalnym producentów akrylowych artykułów łazienkowych, przenośnych basenów ogrodowych, fontann i urządzeń specjalistycznych. Na stronie katalog fontann i basenów.
 • Neso-aster

  Technika grzewcza
  Zakład usługowy świadczy remonty instalacji grzewczych, wodnych oraz gazowych. Sprzedaje systemy grzewcze oraz wentylacyjne. W serwisie oferta usług i sprzedaży. W asortymencie posiada pompy wodne, systemy kominowe, baseny, sauny, automatykę grzewczą.


:: Aquapark Polkowice S.A. ::

Opis:

Strona prezentuje informacje o parku wodnym, jego wyposażeniu (trzykondygnacyjna wieża, zjeżdżalnie kryte i odkryte, zapewniająca bezpieczeństwo w trakcie ślizgania sygnalizacja świetlna) oraz o stworzonym w aquaparku Zakładzie Rehabilitacji Leczniczej wyposażonym w urządzenia najnowszej generacji, saunie, solarium i restauracji.