Podobne strony

 • Dziecięcy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny Rodziny Kolejowej

  Szpitale i kliniki
  Szpital jest idealnym miejscem do leczenia dzieci ze: schorzeniami dróg oddechowych i płuc, chorobami laryngologicznymi, chorobami reumatologicznymi, chorobami alergologicznymi, chorobami nefrologicznymi i innymi schorzeniami wieku dziecięcego.
 • VIP Club

  Kluby, puby, kawiarnie
  Vip Club - to kawiarnia oferująca poza tradycyjnymi lodami, ciastkami i kawą również inne usługi: organizowanie zajęć aerobiku, kursów tańca, gimnastyki korekcyjnej itp.
 • Rehabilitacja Warszawa

  Rehabilitacja
  Gabinet Rehabilitacji Ruchowej Warszawa powstał w 2006 roku. Naszą specjalnością jest rehabilitacja ruchowa niemowląt, dzieci oraz dorosłych przy wykorzystaniu najnowszych metod rehabilitacji.
 • Pomoce dydaktyczne - edupomoce.pl

  Sklepy internetowe
  Sklep internetowy edupomoce.pl zajmuje się dostawą zabawek edukacyjnych jak i materiałów dydaktycznych i pomocy edukacyjnych. Ponad to w ofercie sklepu znajduje się asortyment wyposażenia szkół, przedszkoli czy pokojów dziecięcych. Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie w zależności od jego potrzeb. Jesteśmy elastyczni i u nas nie trzeba zamówienia składać za pośrednictwem samego sklepu internetowego. Wystarczy zadzwonić bądź napisać do nas.
 • Linia Zdrowia - Gabinet Terapii

  Medycyna i zdrowie
  Linia Zdrowia oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną i terapeutyczną dla dzieci i dorosłych. Współpracują z nami specjaliści: psycholog, logopeda, pedagog, fizjoterapeuta, dietetyk, hipoterapeuta i terapeuta Integracji Sensorycznej. Prowadzimy grupy terapeutyczne dla dzieci i młodzieży (TUS) oraz warsztaty plastyczne. Zapraszamy także na jazdę konną dla dzieci.


:: Kinesis - Zakład Rehabilitacji Ruchowej ::

Opis:

Znajdziesz tutaj informacje dotyczące samej firmy, zakresu usług oraz lokalizacji. Masz również możliwość przesyłania pytań dotyczących zagadnienia.