Podobne strony

 • Towarzystwo Humanistyczne

  Inicjatywy społ.-polityczne
  Witryna organizacji powstałej w czerwcu 1991 roku, by upowszechniać wartości i przekonania takie jak: wolność wewnętrzna i zewnętrzna człowieka, potrzeba wzajemnego szacunku, równość i wartość każdej osoby niezależnie od płci, rasy, narodowości, religii i światopoglądu co w praktyce oznacza przede wszystkim działanie na rzecz rozszerzenia zakresu i rzeczywistej realizacji praw i wolności w Polsce i na świecie. Zamieszczono artykuły i felietony podejmujące temat roli i zakresie humanizmu w dzisiejszych czasach, aborcji, eutanazji, roli kobiet w Kościele; informacje o inicjatywach podejmowanych przez towarzystwo.
 • Neutrum - Stowarzyszenie na rzecz Państwa Neutralnego Światopoglądowo

  Inicjatywy społ.-polityczne
  Strona organizacji, działającej na rzecz państwa gwarantującego: wolność od nakazów religijnych i ideologicznych, rozdział kościoła od państwa, równość wszystkich obywateli bez względu na wyznawaną religię bądź światopogląd. Zawiera informacje o bieżącej działalności oraz artykuły dotykające takich tematów jak aborcja czy antyklerykalizm.
 • Colour.of.pl

  C
  Autor strony prezentuje tu swoje antyrasistowskie i antyklerykalne poglądy. Przedstawia (poparte konkretnymi przykładami) dowody na to, jak Polska rzeczywistość zbliża się do średniowiecza. Dodatkowo znajdziesz tu erotyczne zdjęcia kobiet.
 • Humanizm w Polsce

  Prawa człowieka
  Strony poświęcone walce o poszanowanie praw człowieka w Polsce i na świecie, a także zawierające publikacje filozofów (m.in. Russell) o wymowie antyklerykalnej i agnostycznej.
 • Objawienia prywatne

  Inne
  Dzięki zawartym na stronie informacjom dowiedzieć się możesz nieco o objawieniach prywatnych (zasady uznawania itd.). Oprócz tego wśród zamieszczonych na stronie działów znajdują się: "Bóg" (religia, wiara, kościół), "Honor" (zachowania i reakcje emocjonalne człowieka), "Ojczyzna" (sprawy społeczne), "Nauka" i "Cnota" (problemy współczesnego społeczeństwa), "Harcerz" i "Ciekawostki".


:: Radykalna Akcja Antykościelna ::

Opis:

Strona zawiera treści, które mogą urazić uczucia religijne wierzących i praktykujących katolików. Między innymi porusza tematy związane z ustawą o pornografii.