Podobne strony

 • TRANS-WSK sp.z o.o.

  Transport
  Oferta firmy zajmującej się międzynarodowym transportem i spedycją. Baza ofert transportowych i wolnych przewozów.
 • M & D - transport i spedycja międzynarodowa

  Transport
  Dane kontaktowe firmy spedycyjnej, oferującej: nowoczesne zestawy naczepowe, niskopodwoziowe o ładowności do 26 ton - (34 europalety), specjalistyczny tabor do przewozów ponadgabarytowych, własną obsługę pilotaży, rozwiniętą sieć współpracujących agencji celnych na terenie całej Europy, pełny zakres usług specjalistycznych (zezwolenia na transport ponadgabarytowy, karnety TIR gwarantujące należności celne do kwoty 50.000 USD).
 • PLIT

  Transport
  Oferta firmy zajmującej się spedycją drogową, lotniczą (wystawianie lotniczych dokumentów przewozowych AWB, przygotowanie przesyłek do transportu lotniczego, weryfikacja dokumentów dotyczących przewozu materiałów niebezpiecznych, transport lotniczy przesyłek wartościowych, ubezpieczanie przesyłek lotniczych, aranżację dostaw "door-to-door", wysyłanie przesyłek na koszt odbiorcy itp.) i morską (organizowanie przesyłek w eksporcie i imporcie, wystawianie morskich listów przewozowych, aranżowanie przesyłek kontenerowych lub drobnicowych, możliwość transportowania towaru w kontenerach 20' i 40', podstawienie kontenera na miejsce załadunku lub wyładunku towaru, odprawa celna przesyłek na nabrzeżu lub w wyznaczonym przez klienta miejscu odpraw celnych, dostarczenie przesyłek do morskich portów celnych lub po odprawie celnej w wyznaczone miejsce rozładunku).
 • Serwis ZPSMPDiS w Szczecinie

  Transport
  Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych i Spedytorów w Szczecinie: władze, lista członków, lista przewoźników koncesjonowanych, komunikaty stowarzyszenia, komunikaty Biura Obsługi Transportu Międzynarodowego, komunikaty Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej, akty prawne (AETR, CMR) i wzory druków (EXE).
 • PKS International CARGO S.A.

  Agencje celne
  Firma transportowo-spedycyjna działająca na terenie całej Europy. W zakres działalności wchodzi spedycja i transport na obszarze całego kraju, a także Europy i Azji. Lista oddziałów operacyjnych i agencji celnych.


:: Spedomax Sp. z o.o. ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.spedomax.pl

Kategorie:

Opis:

Firma zajmująca się spedycją międzynarodową: organizacja transportów ponadnormatywnych, zezwolenia specjalne i pilotaże, spedycja normalnogabarytowa.