Podobne strony

 • Warta

  Ubezpieczenia
  Warta powstała jesienią 1920 roku w Poznaniu. Intencją jej założycieli było stworzenie polskiej organizacji reasekuracyjnej. Teraźniejszość Towarzystwa to ustabilizowana i niekwestionowana druga pozycja wśród firm ubezpieczeniowych w Polsce. To wiarygodność finansowa, utrwalony wizerunek firmy opiekuńczej i godnej zaufania. TUiR Warta stara się sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. W razie potrzeby opracowuje indywidualne programy ubezpieczeń. Ubezpiecza każdego i wszystko. Zarówno przeciętnego Kowalskiego, jego dom, samochód, daczę, bagaż w podróży, komórkę itd., jak i biznesmena Kowalskiego, jego firmę i cały dobytek. Firma towarzyszy ludziom w "zdrowiu i w chorobie". Z tej witryny dowiemy się dokładnych informacji o ofercie Towarzystwa, jego historii czy aktualnych wiadomości.
 • Daewoo Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A.

  Ubezpieczenia
  Firma specjalizuje się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, stale rozwijając ubezpieczenia: majątkowe, finansowe, osobowe, odpowiedzialności cywilnej, budowlano-montażowe i rolne. Na stronie znajdziesz informacje o ofercie, akcjonariuszach, strukturze kapitału i portfela inwestycyjnego, reasekurantach oraz osobach odpowiedzialnych za zarządzanie spółką. Można zapoznać się także z adresami wszystkich oddziałów towarzystwa w kraju.
 • Compensa Życie S.A.

  Ubezpieczenia
  Strona jednej z młodszych na rynku firm oferujących ubezpieczenia na życie skierowane do klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Znajdziesz tutaj informacje o sieci sprzedaży, dane finansowe, opisy dostępnych produktów oraz fragmenty artykułów prasowych dotyczących towarzystwa.
 • Skoog Brokers Sp. z o.o.

  Brokerzy
  Szwedzka firma brokerska wyspecjalizowana w obsłudze ubezpieczeniowej podmiotów gospodarczych oferująca wykonanie pełnych programów ubezpieczeniowych dla przedsiębiorstw. Znajdziesz tutaj oferty współpracy oraz informacje o największych klientach.
 • Polski Dom Brokerski FTF Brokers Sp. z o.o.

  Brokerzy
  Firma prowadzi działalność konsultingową w obszarze ubezpieczeń społecznych i gospodarczych. Na stronie można znaleźć pełną informacje o świadczonych usługach i oferowanych produktach oraz oferty współpracy.


:: Nationwide ::

Opis:

Strona Towarzystwa Ubezpieczeniowego, w 100% powiązanego z liderem rynku finansowego w Stanach Zjednoczonych, proponującego nowoczesne rozwiązania emerytalne oraz fundusze inwestycyjne. Można tutaj znaleźć informacje o produktach firmy, jej sieci dystrybucji, a także reformie systemu zabezpieczeń społecznych.