Podobne strony

 • Kancelaria Prawnicza Bona Fides sc

  Adwokaci
  Strona firmy posiadającej bogate doświadczenie w udzielaniu wszechstronnej pomocy prawnej, głównie przedsiębiorcom krajowym i zagranicznym, współpracując z wybitnymi specjalistami z różnych dziedzin prawa, ekonomii, finansów, podatków, itp. Zawiera informacje o patronach i innych podmiotach współpracujących ze spółką.
 • PolFin - Centrum Usług Finansowych

  Wierzytelności
  Firma proponuje klientom uslugi w zakresie pośrednictwa finansowego, kredytowania, leasingu, faktoringu, obrotu wierzytelnościami, badania rynku i opinii publicznej.
 • Inkaso KNN

  Wierzytelności
  Przedmiotem działania firmy jest windykacja wierzytelności, w tym: obrót wierzytelnościami, ocena wiarygodności finansowej firm, kompensaty.
 • Casus - windykacja wierzytelności

  Wierzytelności
  Spółka działa na rynku ogólnpolskim i specjalizuje się w zakresie windykacji wierzytelności, obsługi nakazowo-prawnej oraz przeprowadzania wywiadu gospodarczego.
 • Egzekucja sądowa

  Wierzytelności
  Strona poświęcona sądowemu postępowaniu egzekucyjnemu i pozwala zrozumieć specyfikę samej egzekucji sądowej, a także zapoznanie się z podstawowymi czynnościami stron postępowania. Znajdziemy tu akty prawne, orzecznictwo, wzory pism stosowanych w postępowaniu egzekucyjnym.


:: Windykacja.pl ::

Opis:

Jest to wortal poświęcony obrotowi wierzytelności. Znajdziesz tu wiele informacji na temat profesjonalnej i skutecznej windykacja wierzytelności, a także giełdę wierzytelności online, wzory pism, bazę teleadresową sądów i komorników oraz pomocne porady ekspertów.