Podobne strony

 • Jarmark

  Aukcje
  Witryna internetowa prezentująca polski system aukcji internetowych - Jarmark. Operacji kupna i sprzedaży można dokonywać w następujących kategoriach: książki, komiksy; samochody; kolekcjonerskie; różności; muzyka; komputerowe; foto; elektronika; sztuka; sport i turystyka.
 • Onet.pl - Aukcje on-line

  Aukcje
  Aukcje Onet.pl to nowe miejsce w internecie, gdzie można uczestniczyć w licytacjach wielu ciekawych towarów, oferowanych w wielu kategoriach. Ponadto na stronie główniej odbywają się tzw. gorące aukcje, czyli sprzedaż wybranych produktów z danej kategorii np. komputery.
 • Księgarnia Wydawnictwa Prokop

  Księgarnie
  Strona wydwanictwa Prokop, na której można dokonać zakupu interesujących książek. W ofercie księgarni znaleźć można książki m.in. o paleoastronautyce, ufo, historii nauki i techniki, niesamowitych zjawiskach oraz o tajemnicach religii. Oferta obejmuje dzieła takich autorów jak: Erich von Däniken, Zecharia Sitchin, Walter Hain, Walter Jörg Langbein, Viktor Farkas, Johannes i Peter Fiebagowie i inni.
 • NetBrokers - Wirtualna Giełda Towarowa

  Giełdy towarowe
  Wspólne przedsięwzięcie ComArch S.A. i KrakBrokers umożliwiające zamieszczanie, prezentacje i przeglądanie ofert handlowych w tabelach odpowiadających konkretnym towarom (rolno-spożywczym, mięsnym, tłuszczowym, owocowo-warzywnym) przez 24 h na dobę. Jest to pierwszy w Polsce wirtualny rynek ofert towarów spożywczych działający na razie jako platforma informacyjna. Znajdziemy tutaj ceny poszczególnych produktów, kursy walut, informacje dotyczące kwestii celnych oraz ustawy regulujące tę część rynku rolnego.
 • 2M SYSTEM - MULTIMEDIA

  Prezentacje multimedialne
  Firma zajmująca się wykonawstwem profesjonalnych prezentacji multimedialnych, prezentacji multimedialnych na CD i wizytówkach, projektowaniem stron www wg. najnowocześniejszych technologii.


:: WebTradeCenter.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.webtradecenter.pl

Kategorie:

Opis:

Serwis wymiany informacji handlowej i biznesowej umożliwiający zamieszczenie oferty, nawiązanie kontaktu, zainicjowanie transakcji, szybką orientację w sytuacji na rynku, w takich branżach jak: budownictwo, chemia, elektronika, informatyka i telekomunikacja, kooperacja, maszyny i urządzenia, media, motoryzacja, usługi.