Podobne strony

 • Narodowy Bank Polski

  Banki
  Bank centralny Rzeczypospolitej Polskiej. Podstawowym celem działalności NBP jest utrzymanie stabilnego poziomu cen oraz umacnianie polskiego pieniądza. Prowadzi obsługę bankową budżetu państwa, prowadzi rachunki bankowe rządu i centralnych instytucji państwowych. Określa wielkość emisji oraz moment wprowadzenia pieniądza gotówkowego do obiegu, za którego płynność odpowiada. Na stronach NBP znajdziesz informacje o organizacji banku, akty prawne, statystyki, zbiory banknotów i monet, publikacje.
 • Leksykon Giełdowy

  Giełda - inne
  Giełda dla początkujących - historia giełdy oraz omówienie podstawowych terminów giełdowych. Na tej stronie dowiesz się, co to jest analiza techniczna, poznasz rodzaje formacji, zaznajomisz się z teorią Charlesa H. Dowa itp.
 • ZEP - zarządzanie, ekonomia, prawo

  Inne
  Kopendium wiedzy, które jest niezastąpioną skarbnicą wiadomości dla studentów kierunków ekonomicznych i nie tylko. Można tutaj znaleźć informacje z zakresu finansów i bankowości (systemy bankowe, NPB, giełda), prawa oraz marketingu (strategie, marketing mix). Ponadto mały słownik ekonomiczny oraz dział fizyczno - atronomiczny, w którym poruszane są zagadnienia energii elektrycznej czy czarnych dziur.
 • Zarabiaj z Nami...e-maile, bannery, reklama

  Zarabianie w internecie
  Strona poświęcona zarabianiu pieniędzy i reklamie w internecie - znajdują się na niej firmy oferujące kasę za otrzymywanie e-maili, smsów, wypełnianie ankiet, umieszczenie banera itp.
 • Cash4You

  Zarabianie w internecie
  Wszystko o zarabianiu w internecie - na stronie znajdziesz charakterystyki kilku firm pozwalających zarabiać w sieci.


:: Ministerstwo Finansów ::

Opis:

Oficalna strona Ministerstwa Finansów. Na witrynie znajdują się m.in.: tekst ustawy budżetowej (na rok bieżący i poprzedni), szacunki dotyczące budżetu, informacje o obligacjach skarbowych, podatkach, newsy z działalności ministerstwa, a także szereg informacji gospodarczych.