Podobne strony

 • Wydawnictwo Greg

  Wydawnictwa oświatowe
  Wydawnictwo GREG oferuje trzy serie pomocy szkolnych dla uczniów szkół średnich, gimnazjum oraz podstawówek - ściągi z języka polskiego, matematyki, historii oraz biologii. Zakupów możesz dokonać w internetowej księgarni wydawnictwa.
 • Matura 2000

  Matura
  Archiwum zawierające kilkadziesiąt wypracowań z języka polskiego (sprawdzonych przez nauczycieli szkół średnich oraz studentów polonistyki); możliwość zamówienia on-line, odbiór pocztą na dyskietce za zaliczeniem pocztowym, demo zawierające 1 wypracowanie do ściągnięcia jako *.zip.
 • Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

  Wydawnictwa oświatowe
  Serwis edukacyjny wydawcy podręczników i książek pomocniczych do nauki matematyki, fizyki, języka polskiego i historii. Na stronie księgarnia z opisami i fragmentami wszystkich podręczników GWO, wzbogacające warsztat pracy nauczyciela bezpłatne materiały: scenariusze lekcji, gry dydaktyczne, plany wynikowe, a także programy nauczania, rozkłady materiału itp.
 • Ściągi

  Ściągi, materiały
  Na stronie zamieszczono szereg ściąg i materiałów z polskiego, matematyki, biologii, historii, fizyki i innych przedmiotów szkolnych.
 • Biblioteka Wysyłkowa

  Ściągi, materiały
  Znajdują się tu informacje na temat kolejnych pozycji z serii Biblioteczka Opracowań. Seria prezentuje omówienia problemowe lektur szkolnych adresowane do uczniów i nauczycieli szkół średnich.


:: Wypracowania z polskiego ::

Opis:

Absolwentka klasy o profilu humanistycznym warszawskiego liceum ogólnokształcącego oferuje pomoc w pisaniu wszelkiego rodzaju prac pisemnych z języka polskiego wszystkim uczniom liceów, techników oraz ostatnich klas gimnazjum.