Podobne strony

 • Geo-System sp. z o.o.

  Dla przedsiębiorstw
  Tworzenie oprogramowania geodezyjnego - w ofercie Systemy Informacji Przestrzennej, System Informacji o Terenie GEO-MAP.
 • Castrol Polska

  Zespoły
  Informacje, okraszone zdjęciami, o wynikach zawodników: Robert Gryczyński/Tadeusz Burkacki, Aleksy Dubelski, Tomasz Kędzior, Waldemar Marszałek. Kalendarium imprez i newsy ze świata sportów motorowych..
 • Off-Road.PL: Rajdy

  Teren
  Wyniki, relacje i zdjęcia z amatorskich rajdów terenowych.
 • Biuro Nieruchomości "As"

  Agencje nieruchomości
  Biuro nieruchomości "As' przybliża za pośrednictwem internetu swoją ofertę: usługi w zakresie obrotu nieruchomości (sprzedaż, wynajem). Firma zainteresowana jest szczególnie: mieszkaniami, domami, działkami, lokalami, budynkami i terenami przestrzennymi. Na stronie zamieszczono własną przeglądarkę ułatwiającą znalezienie konkretnej oferty.
 • Elmor S.A.

  Inne
  Firma Elmor S.A. oferuje do sprzedaży następujące nieruchomości: obiekt usytuowany w Gdańsku - Górkach Zachodnich składający się z pawilonu, zlokalizowany na działce o powierzchni 11500 mkw oraz basenu jachtowego; teren poprzemysłowy położony w samym Śródmieściu Starego Miasta Gdańska, nadający się idealnie na budowę centrum kulturalno-rozrywkowo-handlowego oraz hotelu, bądź zespołów centrum biznesu.


:: 4x4 Rally ::

Nasza ocena:
Adres: http://4x4.rally.com.pl


Opis:

Bardzo ciekawa strona poświęcona terenowym rajdom samochodowym. Zmieszczono tutaj fotorelacje z wielu imprez (rajdów i zlotów), które odbyły się w ciągu ostatnich paru lat w Polsce. Interesującą częścią witryny jest ta, poświęcona historii restauracji i odbudowania krok po kroku Gaza 69 (również bogato ilustrowana zdjęciami). Znajdziesz tu także dużą giełdę sprzętu i samochodów, aktualne kalendarium imprez, listę dyskusyjną, chat, ciekawe filmy, opisy samochodów i przeróbek, a także porady.