Podobne strony

 • Beata Tyszkiewicz

  Polscy
  Strona wspaniałej polskiej aktorki, na której zamieszczono jej filmografię (wraz ze zdjęciami z filmów, w których grała) oraz fotografie córek artystki wykonane przez nią samą, a prezentowane w 1999 roku w warszawskiej Zachęcie.
 • Komenda Główna Policji

  Komendy i komisariaty
  Na stronie tej najważniejszej polskiej komendy znajdziesz różnorakie informacje o pracy policji i przestępczości. W serwisie zespołu prasowego przedstawiono sylwetki najgroźniejszych, poszukiwanych i już ujętych przestępców, oraz zamieszczono zdjęcia i dane zagionionych dzieci. Jest tu bardzo wiele danych statystycznych, w tym raporty roczne o przestępczości w Polsce. Dla zainteresowanych podstawami prawnymi działania policji zamieszczono teksty odpowiednich ustaw, nie zapomniano też o odsyłaczach do jednostek i szkół policyjnych. Każdemu warto zaś polecić dział z poradami dotyczącymi szeroko pojętego bezpieczeństwa i materiałami o profilaktyce uzależnień.
 • NAJLEPSZE POLSKIE DOWCIPY

  Kawały
  Kawały podzielone na sekcje, m.in.: baba, blondynki, dzieci, kontrolerzy, małżeństwa, prezydenci, przykazania, Żydzi.
 • Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

  Komendy i komisariaty
  Na stronie komendy znajdziesz obok danych teleadresowych bielskich komisariatów, komunikatów i policyjnych statystyk także rady jak zabezpieczyć się przed przestępcami oraz akty prawne związane z działalnością policji. Ponadto posługując się anonimowym formularzem możesz powiadomić o popełnionym przestępstwie, a także przeczytać kilka zabawnych tekstów wypowiedzianych w zupełnie innych okolicznościach.
 • Dvd, gry, filmy, humor...

  Kawały
  Znajdziesz tutaj opisy filmów dvd, gier komputerowych, kawały oraz zdjęcia.


Tu jesteś » Strona główna » Kultura i sztuka » Film » Aktorzy » Polscy

:: Aleksandra Nieśpielak ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.art-navigator.com/niespielak

Kategorie:

Opis:

Oficjalna strona aktorki, która zagrała m.in. u Władysława Pasikowskiego ("Demony wojny"), a także u reżyserów zagranicznych. Znajdziesz tutaj jej biografię, fotografie oraz wywiady, kóre udzieliła dla Cinema oraz Cosmopolitan.