Podobne strony

 • Podstawki piwne

  Piwo, wino, trunki
  Na stronie poświęconej kolekcjonowaniu podstawek piwnych znaleźć można bogaty zbiór wafli piwnych z 48 krajów, informacje o możliwości wymiany oraz humor piwny.
 • Przewodnik po restauracjach polskich

  Serwisy informacyjne
  Wybierasz się do restauracji w gronie ludzi bywałych w świecie, współpracowników lub kandydata/kandydatki na twoją drugą połowę, chcesz dobrze wypaść - zajrzyj do części poświęconej sztuce savoir vivre, a dowiesz się jak podać do stołu, przyrządzić karczochy, jeść pałeczkami i jakie powinno być prawidłowe zestawienie oraz przeznaczenie sztućców. Dla spragnionych informacji jak przyjmował w Gnieźnie Bolesław Chrobry cesarza Ottona III, w dziale zatytułowanym ciekawostki opis uczty. Ponadto w serwisie znajdziesz obszerny opis polskich restauracji, który pomoże ci wybrać konkretną kuchnię i miejsce gdzie chciałbyś spędzić przyjemnie czas i rozpieścić twoje kubki smakowe.
 • Piano Bar Joker

  Kluby, puby, kawiarnie
  Znajdujący się w centrum miasta lokal oferuje bogatą gamę napojów alkoholowych oraz dania kuchni europejskiej. Bar szczególnie jest znany z cieszących się dużą popularnością wśród jego gości golonek.
 • Pub Tequila

  Kluby, puby, kawiarnie
  Zlokalizowany w centrum Opola pub poleca tanie piwo kuflowe. Studenci, którzy zamówią tu piwo otrzymają na nie 20% zniżki. Na stronie znajdziesz ofertę i zdjęcia lokalu.
 • Powiat Krakowski

  Urzędy powiatowe
  Na stronie Powiatu Ziemskiego Krakowskiego znajdziecie informacje o wszystkich gminach wchodzących w jego skład, władzach samorządowych (Rada i Zarząd), można wirtualnie odwiedzić najciekawsze miejsca, poznać aktualne informacje z życia wspólnoty powiatowej, a także poczytać sobie świeże i archiwalne numery "Głosu Powiatu Krakowskiego".


:: Internetowy serwis Żywiecczyzny ::

Opis:

Serwis poświęcony regionowi żywieckiemu. Można tutaj znaleźć podstawowe informacje (urzędy, imprezy) o takich miejscowościach jak np. Żywiec, Jeleśnia, Milówka, Węgierska Górka, rozkłady jazdy autobusów MZK. Ponadto są tu działy poświęcone turystyce, sportowi, gospodarce, kulturze oraz galerie zdjęć.