Podobne strony

 • Wierność

  Dramaty
  Wierność jest luźną współczesną adaptacją powieści Marii de La Fayette pt. Księżna de Cleves, jednego z największych arcydzieł literatury francuskiej XVII wieku. Informacje o twórcach, streszczenie samego filmu, kadry oraz recenzje na jego temat, to wszystko znajdziemy na stronie poświęconej nowej produkcji Andrzeja Żuławskiego.
 • Kumpel do bicia

  Dramaty
  Fabułę, obsadę, informacje o samym filmie i jego twórcach oraz galerię zdjęć znajdziesz wchodząc na tę stronę.
 • Gniew oceanu

  Dramaty
  Film Wolfganga Petersena oparty na prawdziwych wydarzeniach. Na stronie znajdziesz treść, informacje dotyczące realizacji filmu, jego twórców i aktorów oraz galerię zdjęć.
 • Jakub Kłamca

  Dramaty
  Opowieść o biednym właścicielu żydowskiej kawiarenki w okupowanej przez Niemców Polsce roku 1944, który z trudem adaptuje się do warunków życia w getcie. Informacje o realizacji, planie filmowym, twórcach oraz aktorach. Kilka zdjęć z filmu.
 • Koniec romansu

  Dramaty
  Londyn, lato 1939. Zmęczona konwencjonalnym małżeństwem, w którym nie ma miejsca na porywy namiętności, Sarah Miles nawiązuje romans z przystojnym młodym pisarzem Maurice'em Bendrixem... Na stronie znajdziesz streszczenie filmu, informacje o jego realizacji, twórcach i aktorach. Możesz również obejrzeć kilka zdjęć.


:: Kochankowie z kręgu polarnego ::

Opis:

Film o miłości, której dzieje opowiadane są jednocześnie przez dwoje bohaterów: Anę i Otta. Strona zawiera dane dotyczące twórców obrazu, artykułów prasowych oraz streszczenia historii. Ponadto możesz obejrzeć galerię zdjęć.