Podobne strony

 • Skarbnica Literatury Polskiej

  Polska
  Biblioteka klasyki polskiej literatury on-line. Można tu przeczytać m.in. "Ogniem i mieczem" H. Sienkiewicza oraz "Pana Tadeusza" A. Mickiewicza z kompletem ilustracji Andriolliego.
 • ALEX Usługi Komputerowe

  Dystrybutorzy
  Firma oferuje własny program Parametryzowana Baza Danych. Ponadto program antywirusowy firmy Safe Computing o nazwie SOPHOS. Również sprzęt i usługi związane z siecią i internetem.
 • AntiViral Toolkit Pro

  Systemowe
  Strona firmy zajmującej się dystrybucją programu Antiviral Toolkit Pro. Możliwość ściągnięcia ze strony wersji demo.
 • HELP Jerzy Garlicki

  Usługi serwisowe
  Firma oferuje usługi "pogotowia komputerowego" - usuwa awarie, naprawia twarde dyski, odzyskuje dane, wykrywa wirusy. Ponadto projektowanie i instalacja sieci komputerowych, doradztwo.
 • Michał Żebrowski

  Polscy
  Strona poświęcona aktorowi oraz jego dorobkowi filmowemu i artystycznemu. Znajdziesz tutaj opisy ról, które zagrał, zdjęcia, a także powłoki do WinAmp'a, wygaszacze i tapety z jego wizerunkiem. Jeśli chcesz porozmawiać z nim osobiście, masz do dyspozycji kanał IRC. Ponadto dużo ciekawostek oraz artykuły prasowe.


Tu jesteś » Strona główna » Kultura i sztuka » Film » Aktorzy » Polscy

:: Anna Majcher ::

Opis:

Uwielbia argentyńskie tango, a po północy chętnie rozmawia na tematy męsko-damskie. Tu dowiesz się więcej szczegółów o aktorce, ale jednocześnie kobiecie. Jeśli jesteś dziennikarzem, wielbicielem lub reżyserem, przygotowała dla ciebie kilka pożytecznych rad. Zapoznasz się również z jej filmografią, listą spektakli, w których wystąpiła oraz zobaczysz zdjęcia.