Podobne strony

 • Jerzy Stuhr

  Polscy
  Informacje o jednym z najbardziej wszechstronnych aktorów polskiego filmu i teatru. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące biografii, ról teatralnych i kinowych oraz otrzymanych nagród. Ponadto możesz obejrzeć zdjęcia z albumu rodzinnego i wyjazdów zagranicznych.
 • Film polski

  Polscy
  Na tych stronach zebrano opisy polskich filmów, zdjęcia, notki o aktorach, a także polskie seriale. Wyszukiwanie ułatwia alfabetyczny układ nazwisk i tytułów.
 • Hetero

  Erotyczny rysunek satyryczny
  Autor znalazł sposób na pokazanie różnic między kobietami i mężczyznami. Znajdziesz tu zatem teksty, obrazki, dźwięki i animacje, które rozbawią do łez, a zarazem, być może, skłonią do refleksji.
 • Zibi - strona domowa

  Z
  Zibi oferuje odwiedzającym jego stronę internautom teksty z popularnych filmów polskich oraz bibliotekę zabawnych i nieco rubasznych wierszyków ze słynną już XIII-tą księgą Pana Tadeusza na czele. Ponadto alkomat i przepisy na ciekawe kombinacje alkoholowe, czyli drinki w internecie.
 • Dvd, gry, filmy, humor...

  Kawały
  Znajdziesz tutaj opisy filmów dvd, gier komputerowych, kawały oraz zdjęcia.


Tu jesteś » Strona główna » Kultura i sztuka » Film » Aktorzy » Polscy

:: Beata Tyszkiewicz ::

Nasza ocena:
Adres: http://art-navigator.com/tyszkiewicz

Kategorie:

Opis:

Strona wspaniałej polskiej aktorki, na której zamieszczono jej filmografię (wraz ze zdjęciami z filmów, w których grała) oraz fotografie córek artystki wykonane przez nią samą, a prezentowane w 1999 roku w warszawskiej Zachęcie.