Podobne strony

 • Avtel-Serwis

  Techniczna ochrona mienia
  Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych technologii telekomunikacyjnych, ochrony mienia, kontroli dostępu, odbioru telewizji lokalnej i satelitarnej.
 • Intel Sp. z o.o.

  Techniczna ochrona mienia
  Przedsiębiorstwo Usług Technicznych "Intel" zajmuje się projektowaniem, montażem i konserwacją: systemów sygnalizacji pożarowej, stałych urządzeń gaśniczych, systemów sygnalizacji włamania i napadu, systemów telewizji użytkowej CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów oddymiania, ścianek i drzwi przeciwpożarowych oraz instalacji teletechnicznych.
 • Alarm-Service

  Techniczna ochrona mienia
  Na stronie Zakładu Usługowego Systemów Alarmowych znajduje się wykaz oferowanych przez niego systemów: synalizacji napadu i włamania, sygnalizacji pożaru, kontroli dostępu, telewizyjnych środków technicznych oraz transmisji alarmu. Zapoznać się tu także można z ogólnymi informacjami dotyczącymi systemów alarmowych.
 • Suma

  Fizyczna ochrona mienia
  Zakład Ochrony Osób, Mienia i Usług Detektywistycznych oraz Zakład Zabezpieczeń Technicznych - na stronie wykaz oferowanych usług, do których należą: ochrona fizyczna (mienia, osobista, imprez, konwojowanie), zabezpieczenie techniczne (systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, systemy kontroli dostępu, systemy przywoławcze), usługi detektywistyczne oraz obrót bronią.
 • Bogumił & Górka

  Techniczna ochrona mienia
  W swojej ofercie firma posiada rolety zabezpieczające, antywłamaniowe, bramy garażowe, kraty i systemy okienne. Na stronie przedstawione są opisy i zdjęcia wybranych produktów.


:: Agencja Ochrony "Refleks" ::

Opis:

W umieszczonej na stronie firmy ofercie znajduje się: ochrona mienia, sprzątanie obiektów, obługa kotłowni, wyposażanie biur i szkół w sprzęt komputerowy oraz monitoring i instalacja systemów alarmowych. Można tu również obejrzeć referencje firmy i zapoznać sie z mapką ułatwiajacą dojazd do zakładu.