Podobne strony

 • Teatr w internecie

  Serwisy informacyjne
  Na tej stronie znajdziesz informacje dotyczące teatru. Poznasz ludzi tworzących sztukę, osobistości związane z teatrem, premiery, gwiazdy teatru, przedstawienia w telewizji i w radiu, recenzje dotyczące sztuk. Ponadto możesz zapoznać się z wykazem wszystkich teatrów w Polsce, ich repertuarem, prasą, festiwalami oraz przedstawieniami amatorskimi. Zainteresowani studiami znajdą wykaz szkół, zaś koneserom polecam wydarzenia zagraniczne oraz rozmowy z ludźmi teatru.
 • XXVI Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (10-15 września 2001)

  Festiwale i nagrody
  Informacje o jednej z najważniejszych imprez polskiego kina. Możesz tutaj poczytać o organizatorach festiwalu, jury, programie XXVI FPFF, filmach konkursowych, regulaminie oraz serwisie prasowym. Zapoznasz się również z filmami pozakonkursowymi oraz podyskutujesz na Forum.
 • Film polski

  Polscy
  Na tych stronach zebrano opisy polskich filmów, zdjęcia, notki o aktorach, a także polskie seriale. Wyszukiwanie ułatwia alfabetyczny układ nazwisk i tytułów.
 • Superprodukcja

  S
  Yanek Drzazga jest krytykiem filmowym, mającym już dość nieudanych polskich produkcji. Mści się za nie na filmowcach pisząc druzgocące recenzje. Tymczasem Donata - narzeczona biznesmena-gangstera Jędrzeja Koniecpolskiego - marzy o zostaniu gwiazdą filmową. Gangster trafia więc do Yanka Drzazgi i zleca mu napisanie scenariusza, a następnie realizację filmu. Krytyk musi teraz przeistoczyć się ze "znawcy" w „twórcę”... Najnowsza komedia Juliusza Machulskiego.


:: Seksmisja ::

Nasza ocena:
Adres: http://heretyk.cs.net.pl/seks

Kategorie:

Opis:

Informacje o filmie, kilka galerii zdjęć oraz ponad 300 dźwięków.