Podobne strony

 • Solid Security

  Fizyczna ochrona mienia
  Firma zajmuje się fizyczną ochroną obiektów, konwojowaniam, monitoringiem i zakładaniem systemów alarmowych. Prowadzone są też szkolenia.
 • Arkan

  Fizyczna ochrona mienia
  Strona Agencji Ochrony Osób i Mienia, gdzie znaleźć można ofertę firmy obejmującą: ochronę fizyczną, konwojowanie i inkaso wartości pieniężnych, monitoring systemów alarmowych, ochronę osobistą, zabezpieczanie imprez, ochronę obszarów oraz zabezpieczenie i ochronę przedsiębiorstw przemysłowych, budynków, parkingów itp. Oprócz tego można się tu zapoznać z wykazem klientów firmy, a także obejrzeć mapkę ułatwiajacą dojazd.
 • Agencja Ochrony Pogoń

  Fizyczna ochrona mienia
  Agencja oferuje usługi w zakresie ochrony osób i mienia, konwojowania wartości pieniężnych, montażu systemów alarmowych oraz monitoringu i dozoru Załóg Interwencyjnych. Na jej stronie znaleźć można cennik usług.
 • Prokonex S.A.

  Fizyczna ochrona mienia
  Podstawowy profil produkcyjny zakładu obejmuje: zwojenie i wykańczanie stojanów silników elektrycznych oraz szycie (odzież lekka, robocza, pościele - cennik umieszczony na stronie). Oprócz tego firma oferuje usługi leasingowe (środki transportu, maszyny i urządzenia, sprzęt komputerowy). Zakład zajmuje się również świadczeniem usług porządkowych oraz ochroną osób i mienia.
 • Zakłady Usługowe "Południe" S.A.

  Utrzymanie czystości
  W ofercie firmy znaleźć można usługi z zakresu: utrzymywania w czystości budynków i terenów zewnętrznych oraz ochrony mienia i osób. Na stronie zakładu zapoznać się można z wykazem jego zleceniodawców.


:: Avtel-Serwis ::

Opis:

Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych technologii telekomunikacyjnych, ochrony mienia, kontroli dostępu, odbioru telewizji lokalnej i satelitarnej.