Podobne strony

 • Swed - Polexi

  BHP
  Swed-Polexi jest firmą zajmującą się dostarczaniem na rynek odzieży ochronnej, sprzętu ppoż., bhp i ratowniczego dla ratownictwa chemicznego. Sprzęt firmy służy ochronie słuchu, dróg oddechowych i oczu.
 • Z.P.H. Gród s.c.

  Odzież_sportowa
  Z.P.H. "Gród" jest producentem ubrań sportowych, mundurowych i odzieży ochronnej. Strona zawiera zdjęcia wzorów.
 • BHP - Informacje

  BHP
  Serwis informacyjny o tematyce BHP. Znajdują się tu informacje dotyczące aktów prawnych, wydawnictw, filmów szkoleniowych, programów komputerowych, czasopism, szkoleń, środków ochrony osobistej, producentów oraz importerów sprzętu BHP. Istnieje również możliwość samodzielnego zaproponowania kategorii tematycznej oraz bezpłatnego umieszczenia informacji o firmie dzialającej w branży Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.
 • RAWO - Hurtownia Artykułów BHP

  BHP
  Na stronie można zapoznać się z wykazem i zdjęciami oferowanych przez hurtownię produktów, do których należą: odzież i akcesoria ochronne (okulary, słuchawki itp.), taśmy i zawiesia dźwignicowe, sprzęt przeciwpożarowy, tablice informacyjne, sprzęt pierwszej pomocy medycznej, środki czystości oraz meble warsztatowe.
 • Prokonex S.A.

  Fizyczna ochrona mienia
  Podstawowy profil produkcyjny zakładu obejmuje: zwojenie i wykańczanie stojanów silników elektrycznych oraz szycie (odzież lekka, robocza, pościele - cennik umieszczony na stronie). Oprócz tego firma oferuje usługi leasingowe (środki transportu, maszyny i urządzenia, sprzęt komputerowy). Zakład zajmuje się również świadczeniem usług porządkowych oraz ochroną osób i mienia.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia » Usługi inne » Pralnie

:: Berendsen Textile Service Sp. z o.o. ::

Opis:

Firma jest liderem w systemach wynajmu i serwisu odzieży roboczej oraz mat wejściowych. Jej doświadczenie oparte jest na ponad 150-letniej tradycji firmy. W Polsce zaufało firmie już ponad 6000 klientów. Kompleksowa usługa pomaga w utrzymaniu estetyki, bezpieczeństwa i higieny. Jakość usług firmy Berendsen potwierdzono Certyfikatem ISO 9001:2000.