Podobne strony

 • Diecezja Ełcka

  Diecezje
  Informacje na temat diecezji, biskupów i seminarium duchownego. Zamieszczony jest tu także pełen tekst Katechizmu Kościoła Katolickiego oraz informacje na temat pobytu papieża w diecezji.
 • Diecezja Legnicka

  Diecezje
  Informacje o diecezji, kurii, parafiach, Caritasie i wspólnotach, kalendarium najważniejszych wydarzeń diecezjalnych. Jest tu także prezentacja Wyższego Seminarium Duchownego, informacje o pobycie papieża w diecezji i obchodach jubileuszu roku 2000. Dla zainteresowanych zamieszczono obszerny wybór dokumentów Stolicy Apostolskiej, Konferencji Episkopatu Polski, Biskupa Legnickiego i Kurii Legnickiej.
 • Diecezja Gliwicka w Internecie

  Diecezje
  Najobszerniejsza strona diecezjalna, gdzie oprócz informacji o działalności, władzach i spisu parafii można znaleźć ponad 1300 różnych tekstów, m.in. homilie, dokumenty diecezjalne, kościelne, modlitewniki, liturgia.
 • Archidiecezja Częstochowska

  Diecezje
  Serwis Archidiecezji, gdzie znaleźć można informacje na temat życia religijnego diecezji, wykaz parafii, ruchów, stowarzyszeń i kapituł.
 • Diecezja Bielsko-Żywiecka

  Diecezje
  Serwis na temat życia diecezji ze wszystkimi adresami, godzinami mszy, i informacjami o diecezjalnych seminariach.


:: Ordynariat Polowy Wojska Polskiego ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ordynariat.opoka.org.pl

Kategorie:

Opis:

Na stronie możesz poznać życiorys Biskupa Polowego WP, jego kazania, listy pasterskie, przeczytać artykuły o Duszpasterstwie Wojskowym w Polsce oraz znaleźć linki do innych instytucji związanych z duszpasterstwem wojskowym.