Podobne strony

 • Kominiarz Polski

  Prasa branżowa
  Pełne wydanie kwartalnika Korporacji Kominiarzy Polskich on-line.
 • KPBP "BUDUS" S.A.

  Prace ziemne, betonowe
  Spółka buduje obiekty przemysłowe, ogólne, oczyszczalnie ścieków, konstrukcje lekkie, kanalizacje, prowadzi prace ziemne. Remontuje węzły cieplne i drogi. Dostarcza betonu i galanterii budowlanej. Strona szeroko informuje o działalności i realizacjach firmy.
 • UNISERV S.A.

  Budownictwo przemysłowe
  Podstawą działalności są usługi remontowe i budowy od podstaw konstrukcji wysokich w szczególności kominów, chłodni kominowych, wieży szybowych, masztów i hal. Firma oferuje ekspertyzy, remonty i zabezpieczenia obiektów. Na stronie dane adresowe, informacja o działalności i profilu ekologicznym firmy.
 • Tarnawa s.c. Wytwórnia Elementów Kominowych

  Dachy, kominy
  Zakład dostarcza kompletnych systemów kominowych, wkładek kominowych. Prowadzi kontrole stanu technicznego przewodów kominowych. W witrynie adres i oferta.
 • Komin Flex

  Dachy, kominy
  Witryna producenta systemów kominowych i wentylacyjnych. W produkcji posiada wkłady kominowe kwasoodporne, dwuścienne izolowane i wentylacje. Na stronie obszerny opis techniczny, rysunki, parametry, ceny.


:: kominy.pl ::

Opis:

Serwis tematyczny zajmujący się techniką odprowadzania spalin. Zawiera opisy systemów kominowych, urządzeń pomocniczych, przepisy, definicje, wytyczne wykonywania, charakterystyki stali i paliw.