Podobne strony

 • Hotel George

  mazowieckie
  Hotel położony koło Warszawy przy trasie Katowickiej.
 • Czytelnia Chrześcijańska - oprogramowanie

  Biblia
  Oprogramowanie przydatne chrześcijanom. Powstaniu tego serwisu towarzyszy pragnienie powrotu do biblijnego chrześcijaństwa. Na stronie opisy oraz możliwość ściągnięcia komputerowych wersji Biblii.
 • Softlog s.c. - Logistyka i Zarządzanie

  Transport
  Oferta firmy obejmująca doradztwo w zakresie organizacji logistyki: organizacji sieci dystrybucji, zarządzania zapasami, zarządzania transportem, planowania produkcji: kompleksowa obsługa obejmująca: ocenę stanu aktualnego, analizę i wybór optymalnych rozwiązań, profesjonalne wdrożenie, stałą opiekę merytoryczną oraz szkolenia dla pracowników.
 • T-System S.C.

  Automatyka
  Firma działa w trzech dziedzinach - telekomunikacji, automatyki i oprogramowania. Systemy - kontrolno pomiarowe na bazie produktów Advantech - karty pomiarowe jak i całe zestawy komputerów do kontroli. Modemy i sprzęt ISDN, oprogramowanie do zarządzania firmą. Cenniki i prezentacja sprzętu.
 • Eltron Symbol

  Wagi i kasy fiskalne
  Zastosowania kodów kreskowych. Porady, kody kreskowe, czytniki kodów, kolektory danych, drukarki kodów kreskowych, software.


:: Koło Informatyków Wydziału Matematyku UŁ ::

Opis:

Odiedzając stronę zapoznasz się z działalnością koła i jego strukturą, przeczytasz porady jak zrobić własną stronę www, a w dziale "Download" znajdziesz kilka interesujących i przydatnych programów.