Podobne strony

 • Afrodyta - pensjonat i odnowa biologiczna

  Gabinety odnowy biologicznej
  Trójgwiazdkowy pensjonat świadczący usługi odnowy biologicznej położony jest wśród lasów, nad brzegiem jeziora Reczynek. Ośrodek dysponuje doskonale wyposażonymi gabinetami, w któych wykonywane są zabiegi wyszczuplające, regenerujące, lecznicze i upiekszające. Można tu skorzystać z hitów roku 2000: guamu i zabiegu Egyptos, które gwarantują możliwość utraty do 5 cm w obwodzie pasa już po pierwszym zabiegu. Ponadto w pensjonacie można skorzystać z zabiegów hydroterapii w postaci kąpieli perełkowych, jacuzzi, masaży podwodnych i talasoterapii (kąpiel w wodzie morskiej). Strona w językach: polskim i niemieckim.
 • GUAM - profesjonalne kosmetyki do wyszczuplania ciała

  Kosmetyki
  GUAM jest metodą błyskawicznego modelowania sylwetki, redukcji cellulite i tkanki tłuszczowej. Redukuje obwód talii, bioder, ud i pośladków. Poprawia jędrność i elastyczność skóry. Spłyca rozstępy i cellulite. Odtruwa organizm ze szkodliwych toksyn. Wspomaga leczenie wielu chorób: reumatyzmu, bóli stawów, łuszczycy, bezsenności. Regeneruje i odmładza organizm. Na stronie: oferta kosmetyków z możliwością zamówienia przez internet.
 • Klinika Chirurgii Plastycznej - dr Henryk Knakiewicz

  Chirurgia plastyczna
  Strona ośrodka, w którym wykonuje się operacje z zakresu chirurgii estetycznej i ogólnej oraz dermatochirurgii. Znajdzesz tu informacje na temat kliniki i jej personelu.
 • Studio Kosmetyczne "Lucyna"

  Salony kosmetyczne
  Oferta usług kosmetyczno-fryzjerskich skierniewickiego gabinetu kosmetycznego oraz informacje o jego właścicielce.
 • Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej

  Salony kosmetyczne
  Zabiegi kosmetyczne, usuwanie zbędnego owłosienia, makijaż. Szczegółowa oferta i informacje o właścicielce gabinetu - na stronie.