Podobne strony

 • Wydział Inżynierii Lądowej PW

  Nauki ścisłe
  Prezentacja władz i struktury Wydziału (Instytut Mechaniki Konstrukcji Inżynierskich, Instytut Konstrukcji Budowlanych, Instytut Dróg i Mostów, Instytut Technologii i Organizacji Prodkcji Budowlanej, Ośrodek Metod Komputerowych), aktualności, prowadzonych badań, przebiegu studiów magisterskich i inżynierskich z zakresu inżynierii lądowej.
 • Knights & Merchants

  Knight and Merchants
  Strona poświęcona grze strategicznej, która przeniesie cię w niezwykłe czasy średniowiecza. Znajdziesz tutaj screenshoty, rysunki postaci i budynków z gry oraz demo i patcha do gry.
 • Jagged Alliance 2

  Jagged Alliance
  Opis gry strategicznej, która łączy elementy realistyczne i SF, a zadaniem gracza jest uwolnienie kraju od piekielnej królowej Deindranny i jej zabójczych sługusów; ilustrowane przedstawienie poszczególnych potrzebnych nam najemników o różnych cechach osobowych, screenshoty, możliwość pobrania wersji demonstracyjnej.
 • Bistyp Consulting

  Wydawnictwa budowlane
  Spółka służy swoją pomocą w następujących pracach: wycena wartości gruntów, budynków, budowli, zakładów przemysłowych, ocena stanu technicznego budynków i budowli, wycena inwestycji, sporządzanie ofert, kosztorysów, wycen projektów, nadzory budowlane, inwentaryzacja obiektów budowlanych, i inne. Firma jest również wydawcą informatorów ułatwiających wyceny nieruchomości, sporządzanie kosztorysów ofertowych, inwestorskich oraz ZZK.
 • Choroszy Modelbud

  Samoloty
  Strona producenta modeli samolotów w skali 1:72. Znajdziesz tu zdjęcia oferowanych produktów i ich cennik.


:: GPM - Modele Kartonowe ::

Opis:

Budowle, czołgi, okręty, samoloty i inne - czyli wszystko dla pasjonatów modeli kartonowych. Na stronie znajdziesz zdjęcia i opisy oferowanych modeli oraz ich cennik. Jest tu także formularz umożliwiający zamówienie towaru przez internet.