Podobne strony

 • Dom Maklerski Banku Śląskiego S.A.

  Biura maklerskie
  Na internetowej stronie Biura Maklerskiego Banku Śląskiego zamieszczono ofertę biura oraz listę punktów obsługi klienta na terenie całego kraju wraz z dokładnymi informacjami o zakresie usług przez nie oferowanych. Poza tym witryna oferuje aktualne notowania giełdowe, pliki z tygodniowym przebiegiem sesji giełdowej, kalendarium inwestora, komunikaty giełdowe oraz informacje o spółkach i obligacjach. Internetowy serwis DM Banku Śląskiego umożliwia również otwracie rachunku inwestycyjnego, który umożliwia dokonywanie operacji w czasie rzeczywistym - szczegóły na stronie.
 • Puls Biznesu

  Prasa finansowa
  Internetowa wersja ukazującego się w Polsce od 1997 roku dziennika finansowego. Strona zapewnia bezpośredni dostęp do najświeższych informacji z zakresu biznesu, notowań giełdowych (w czasie rzeczywistym) oraz bazy danych o spółkach publicznych, rynku pierwotnym, biurach maklerskich, bankach, PTE oraz TFI. Puls Biznesu, to również komentarze giełdowe, analizy oraz dział poświęcony finansom i karierze. Bogatą ilustrację dla informacji prezentowanych na stronie stanowią liczne wykresy i tabele. Ponadto strona umożliwia dostęp do zasobów archiwalnych gazety.
 • Bank Zachodni WBK S.A.

  Banki
  Oferta Banku Zachodniego WBK skierowana jest do korporacji i akcjonariuszy, firm, klientów indywidualnych oraz studentów i młodzieży. Witryna zawiera pełną ofertę banku, listę placówek i bankomatów, wiadomości o grupie Banku Zachodniego WBK oraz serwis ekonomiczny, w którym znajdują się m.in. podstawowe dane makroekonomiczne. Na stronie ponadto zamieszczono poradnik, informacje o konkursach i promocjach, tabele kursów walut, opłat i prowizji oraz e-wnioski. Odwiedzający stronę banku będą mogli wybrać odpowiedni dla siebie profil, który ułatwi mu poruszanie się po witrynie.
 • WBK AIB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

  Fundusze inwestycyjne
  WBK AIB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. reprezentuje sześć, utworzonych funduszy inwestycyjnych, które lokują powierzone środki finansowe w instrumenty finansowe rynku kapitałowego i pieniężnego. Strona zawiera szczegółową charakterystykę funduszy, wraz z tabelami opłat, wynikami, prospektami informacyjnymi oraz sprawozdaniami finansowymi. Uzupełnienie strony stanowi: informacja o aktualnych promocjach kalkulator inwestycyjny, mapa sieci punktów dystrybucyjnych, poradnik wprowadzający w arkana inwestowania oraz prospekty i sprawozdania - do ściągnięcia.
 • bmp Polska Sp. z o.o.

  Venture capital
  Strona spółki należącej do międzynarodowej grupy bmp - jednej z wiodących firm zarządzających funduszami typu Venture Capital. Można tutaj znaleźć informacje o filozofii spółki, metodach jej działania, największych osiągnięciach i portfelu inwestycyjnym; ściągnąć sobie raporty roczne. Jeżeli masz pomysł na ciekawą działalność w Internecie zgłoś go za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie.


:: PBK Atut TFI S.A. ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pbkatut.com.pl/


Opis:

Internetowa strona PBK Atut skierowana jest przede wszystkim do osób zainteresowanych uczestnictwem w Planie Systematycznego oszczędzania. Na stronie znajdziemy kalkulator inwestycyjny, który pozwoli nam wybrać najbardziej odpowiadający spośród pięciu funduszy (PBK Atut 1, PBK Atut 2, PBK Atut 3, PBK Atut 4, PBK Atut 60). Zamieszczono tu także informacje dotyczące interesującego nas funduszu: statut oraz sprawozdanie finansowe. Jeżeli ktoś pragnie uzyskać obszerniejsze informacje może wypełnić formularz zgłoszeniowy (materiały przesłane będą pocztą) bądź udać się do najbliższego prowadzącego sprzedaż funduszu punktu - z pewnością pomocna będzie mapka. PBK Atut oferuje także Pracowniczy Program Emerytalny.