Podobne strony

 • LADONA CONSULTING - Doradztwo prawno-podatkowe

  Porady prawne
  Strona, działającej od 1988 roku firmy, oferującej szeroki zakres usług, szczególnie w zakresie porad prawnych. LADONA m.in. zajmuje się kompleksową obsługą spraw związanych z kształtowaniem stosunków gospodarczych, tworzeniem i przekształcaniem przedsiębiorstw, obsługą transakcji zbycia udziałów oraz pomocą dla podmiotów rozpoczynających działalność gospodarczą. Pełna lista usług, z szerszym omówieniem, dostępna jest na stronie. Znajdziesz tu ponadto oferty spółek do sprzedaży, zaprenumerujesz darmowy comiesięczny e-zin firmy i ściągniesz wzory dokumentów w formatach pdf i word.
 • PKO BP S.A.

  Bank PKO BP
  Serwis informacyjny największego polskiego banku. Znajdziemy tu m.in.: pełną ofertę oferowanych usług, listę prawie 7000 placówek, stawki oprocentowania, opłat i prowizji. Bank oferuje usługę Home Banking - korzystanie z usług bankowych przy wykorzystaniu komputera i internetu oraz e-PKO, czyli pakiet usług internetowych, umożliwiający otwarcie interentowego rachunku e-Superkonto.
 • Towarzystwo Inwestycyjne Dolmel Sp. z o. o.

  Agencje nieruchomości
  Przedmiotem działalności towarzystwa jest prowadzenie na rachunek własny lub na zlecenie osób trzecich działalności handlowej i usługowej w zakresie: nabywania i zbywania akcji i udziałów w spółkach prawa handlowego; nabywania i zbywania nieruchomości, rzeczy ruchomych, papierów wartościowych i innych praw majątkowych; dzierżawy oraz najmu nieruchomości, rzeczy ruchomych, praw majątkowych; zarządzania przedsiębiorstwami, funduszami i nieruchomościami; a także doradztwa gospodarczego, organizacyjnego i finansowego.
 • Dalc & Dalc

  Biura_rachunkowe
  Firma zajmuje się m.in. świadczeniem usług księgowych, prowadzeniem ewidencji podatkowej, doradztwem gospodarczym i podatkowym. Strona zawiera pełną ofertę oraz cennik.
 • Maniacy Giełdy

  M
  Redagowana przez studentów i skierowana do studentów szczególnie tych obłąkanych na punkcie ekonomii. Wszyscy, którzy uwielbiają nastrojową tematykę z zakresu teorii inwestycyjnych, rynku kapitałowego, chaosu i nauki mogą znaleźć tutaj coś dla siebie. Strona przeznaczona jest dla osób ze znają i rozumieją anigielski także humor.


:: Polski Fundusz Kapitałowy S.A. ::

Opis:

Klientem Polskiego Funduszu Kapitałowego mogą być przedsiębiorstwa oraz miasta i gminy, które zainteresowane są doradztwem gospodarczym i zarządzaniem aktywami finansowymi. Spółka działa na rynkach kapitałowym, pieniężnym i nieruchomości w celu zdywersyfikowania ryzyka. Na stronie znajdziemy pełny katalog usług od prywatyzacji, restrukturyzacji i zarządzania, poprzez usługi dla gmin oraz inwestycje na szkoleniach skończywszy. Dodatek stanowi oferta nieruchomości.