Podobne strony

 • BILBO Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Firma sprzedaje systemy drzwi garażowych i przegród przeciwpożarowych na potrzeby budownictwa indywidualnego i przemysłowego. Na stronach firmowych uzyskasz informacje o ofercie sprzedaży, ankiety klientów, adresy kontaktowe.
 • GATES

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Spółka dostarcza bram garażowych i przemysłowych oraz systemów przeładunkowych firm szwedzkich. W prezentacji informacje o produktach, technologii wykonania, właściwościach. Również o historii zakładu i jego partnerach handlowych.
 • K.G.Garaże

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Zakład handlowy oferuje sprzedaż oraz montaż bram garażowych i wjazdowych, automatykę i ogrodzenia. W witrynie ekspozycja produktów, galeria zdjęć oraz dane adresowe.
 • Adamik

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Przedstawiciel handlowy systemaców bramowych i garażowych. Sprzedaje bramy przemysłowe różnych zastosowań i rozwiązań technicznych. Także drzwi garażowe, automatykę bram oraz kraty rolowane i kurtyny. Na serwerze zdjęcia oraz opis produktów.
 • Brama

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Zakład oferuje bramy garażowe i przemysłowe wykonywane z profili stalowych wypełnianych pianką poliuretanową. W propozycji także automatyka drzwiowa. Program sprzedaży to wiele rodzajów wykończeń oraz konstrukcji.


:: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Pomex" Sp. z o.o. ::

Opis:

W ofercie firmy można znaleźć listwy pomiarowe, elementy tras przenośnikowo - taśmowych, systemy ogrodzeniowe oraz elementy odgromowe. Dodatkowo zakład świadczy usługi blacharskie, spawalnicze i tokarskie. Na stronie zamieszczono info o firmie, a także zdjęcia furtek, bram i ogrodzeń.