Podobne strony

 • Kielecka Fabryka Pomp

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Witryna producenta pomp, mieszadeł i wirówek na potrzeby instalacji sanitarnych, wodnych i przemyslu chemicznego i oczyszczalni ścieków. Na www katalog wyrobów, dane techniczne, rys historyczny i informacje adresowe.
 • Pioma - Odlewnia Sp. z o.o.

  Huty i pokrewne zakłady
  Spółka oferuje odlewy staliwne i żeliwne w stanie surowym lub obrobione mechanicznie. Na stronie możesz zapoznać się ze strukturą firmy, posiadanymi certyfikatami oraz katalogiem asortymentu.
 • Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon

  Huty i pokrewne zakłady
  Strona firmy mającej ponad 20 letnie doświadczenie w branży odlewniczej, której rozwój w czasach obecnych ukierunkowany jest na produkcję seryjną odlewów żeliwnych. Znajdziesz tu charakterystykę działalności oraz ofertę spółki.
 • DYZNER - odlewnia żeliwa

  Huty i pokrewne zakłady
  Na stronie znajdziesz prezentację oferowanych produktów i informacje o firmie.
 • HOF-DOM

  Przemysł maszynowy
  Bogata oferta artykułów przemysłowych w hurcie i detalu - narzędzia i elektronarzędzia dla profesjonalistów i amatorów; okucia do drzwi, mebli, okien; drabiny aluminiowe, drewniane oraz rusztowania, regały i wózki. Pełna i szczegółowa oferta - na stronie.


:: Almet - Firma Wielobranżowa ::

Opis:

Na stronie można zapoznać się z ofertą firmy, która zajmuje się odlewnictwem metali (wyroby z żeliwa szarego i niskostopowego).