Podobne strony

 • Anticon

  Inne
  Targi Konserwacji i Renowacji Zabytków. W serwisie informacje o terminarzu zgłoszeń, zakresie tematycznym i wydarzeniach towarzyszacych oraz wystawcach.
 • Laboratorium, Controla, Optica

  Inne
  Targi dotyczące sprzętu laboratoryjnego, wyposażenia, aparatury do badań naukowych, elementów optycznych i techniki światłowodowej.
 • Łowy - Wędka - Pies

  Inne
  Polskie targi łowiectwa. Formularze zgłoszeniowe, możliwość zamówienia zabudowy stoiska.
 • GEA

  Inne
  Międzynarodowe Targi GEA jednoczą branże od geodezji, leśnictwa, budownictwa i architektury do przedsiębiorstw zajmujących się dostarczaniem energii elektrycznej, wody, ciepła, instytucji odpowiedzialnych za telekomunikację, drogi i koleje, transport lotniczy i wodny, ekologów i geografów, inżynierów przestrzeni. Łączącą tak różne obszary działalności jest prężnie rozwijającą się geoinformatyka obrazowa i systemy informacji przestrzennej (GIS). Zakres tematyczny Targów GEA: Systemy Informacji Przestrzennej (GIS), Geodezja i Fotogrametria, Systemy Lokalizacji i Nawigacji Satelitarnej (GPS), Systemy Plotowania i Reprodukcji.
 • Ministerstwo Gospodarki - Departament Promocji Gospodarczej

  Inne
  Ministerstwo Gospodarki przedstawia system wsparcia finansowego na rzecz polskich przedsiębiorstw uczestniczących w imprezach targowo-wystawienniczych za granicą.


Tu jesteś » Strona główna » Firmy wg branży » Targi » Inne

:: AudioShow ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.audioshow.com.pl

Kategorie:

Opis:

Strona największej w Polsce wystawy urządzeń audio/video i kina domowego, odbywającej sie rokrocznie w Warszawie. Zawiera kalendarz imprezy, spis wystawców, artykuły z prasy oraz wiele różnych informacji przydatnych zwiedzającym.