Podobne strony

 • Szkocja i Irlandia - wyprawa rowerowa '97

  Europa
  Wrażenia z rowerowej wyprawy do Szkocji i Irlandii oraz: zdjęcia, dziennik wyprawy, porady gdzie i co kupować, żeby nie zbankrutować.
 • Nasze wyprawy

  Turystyka rowerowa
  Strona o wyprawach pieszych i rowerowych w ciekawe zakątki Polski i nie tylko. Relacje autorów z wypraw, w któych wzięli udział oraz ich plany na przyszłość.
 • Strona MtBikera

  Turystyka rowerowa
  Strona o turystyce rowerowej na Podlasiu. Relacje z wypraw, propozycje tras wycieczkowych oraz trochę informacji o sprzęcie.
 • Strona Mocno Rowerowa

  Turystyka rowerowa
  Strona o dalekich wyprawach rowerowych. Relacje autorów z wyjazdów do Londynu i Paryża oraz plik dobrych rad - co zabrać, na jakim sprzęcie jechać itp.
 • Cyklotur

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Internetowy sklep wysyłkowy oferuje szeroki wybór sprzętu turystycznego, kolarskiego i alpinistycznego, rowery rehabilitacyjne i treningowe, steppery, bieżnie. Na stronie można również znaleźć opisy niezwykłych wypraw i wyczynów rowerowych.


Tu jesteś » Strona główna » Komputery i internet » Blogi » A

:: Wyprawy z Arkiem Adamskim ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.areka.prv.pl

Kategorie:

Opis:

Strona dla ludzi kochających podróże i rowerowe wyprawy, lubiących często zmieniać miejsce pobytu, ciekawych świata. U Arka na stronie znajdziecie relacje z jego dalekich i zupełnie bliskich, krótszych i dłuższych wypraw. Wszystko zostało uzupełnione kolorowymi zdięciami i opracowane tak, by stanowiło ciekawy i pomocny materiał dla wybierających się w okolice opisane przez autora. Arek udostępnia również tapety.