Podobne strony

 • Wirtualny sklep firmy Pactor

  Komputery - sprzęt
  Sprzedaż gotowych zestawów komputerowych oraz płyt CD z oprogramowaniem. Płatność gotówką , kartą lub przy odbiorze.
 • Telsa

  Techniczna ochrona mienia
  Przedstawiciel firmy Krone. Wykonuje kompleksowo sieci teletechniczne i komputerowe, montaż ISDN, konserwacja sieci, instalacje systemu rozliczeń połączeń telefonicznych, instalacje telewizyjne, alarmowe, domofonowe oraz przeciwpożarowe.
 • Zakład Doświadczalny Aparatury Naukowej i Automatyki

  Automatyka
  producent i integrator systemów sterowania i automatyki. Zakład specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu przemysłowym dużych, hierarchicznych systemów sterowania, wizualizacji i zbierania danych. Mikrosterowniki przemysłowe, koncentratory danych, separatory i przetworniki sygnałów, przenośne przemysłowe systemy pomiarowe.
 • T-System S.C.

  Automatyka
  Firma działa w trzech dziedzinach - telekomunikacji, automatyki i oprogramowania. Systemy - kontrolno pomiarowe na bazie produktów Advantech - karty pomiarowe jak i całe zestawy komputerów do kontroli. Modemy i sprzęt ISDN, oprogramowanie do zarządzania firmą. Cenniki i prezentacja sprzętu.
 • Zakład Komputerowy YUKO

  Części i podzespoły elektroniczne
  Producent konwerterów złącz RS 232/RS 485, powielacze interfejsu, sprzętowe klucze do zabezpieczenia programów, adaptery typu AA, AK, AZ. Internetowy modem na łącze bezpośrednie.


:: 3Com Polska ::

Opis:

Firma jest przedstawicielem producenta sprzętu komputerowego (palmtopy) i teleinformatycznego (modemy, karty sieciowe, koncentratory) oraz integratorem systemów. Organizuje również szkolenia dotyczące własnych produktów. Ciekawa strona z aktualnościami.