Podobne strony

 • Jezuickie Osrodki Rekolekcyjne w Polsce

  Rekolekcje
  Pełny i aktualizowany spis domów oraz ośrodków rekolekcyjnych w Polsce oferujących: Rekolekcje Ignacjańskie (Ćwiczenia Duchowne), sesje, kursy i seminaria.
 • U Sosika

  S
  Wejdź na stronę Sosika i poznaj chłopaka, który jest miłośnikiem kotów a zarazem wielbicielem twórcy horrorów Stephena Kinga. Na swojej stronie Maciek zamieścił sporo informacji o Stephenie Kingu, kotach oraz o swoich znajomych.
 • Lalka z niespodzianką

  L
  Domowa strona wykonana przez Lalkę (pseudonim autorski ?) skierowana jest do ludzi inteligentnych. Jeżeli masz wątpliwości co do swojego IQ możesz skorzystać z testu na inteligencję zamieszczonego na stronie. Dla wszystkich, którzy przeszli test z wynikiem pozytywnym odrobina humoru i kolekcja zdjęć żabich modelek.
 • KarwiNet

  Amatorskie sieci komputerowe
  Witryna gdyńskiej amatorskiej sieci komputerowej, na stronach której znajdziesz historię i schemat sieci, szczegóły konfiguracji, informacje o użytkownikach, a także forum dyskusyjne, chatroom i wiele innych.
 • Tomasz Worek - projektowanie i administracja witryn www

  W
  Strona domowa Tomasza Worka, na której znajdziesz życiorys, curriculum vitae, portfolio autora strony oraz zaproszenie do współpracy przy opracowywaniu i administracji stronami www.


Tu jesteś » Strona główna » Komputery i internet » Blogi » P

:: Wojciech Plocharski - stronice ::

Nasza ocena:
Adres: http://plocharski.tripod.com/plocharski/

Kategorie:

Opis:

Domowa strona Wojciech Plocharskiego. Strona przygotowana została w języku obcym dlatego wymagana jest przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego.