Podobne strony

 • Zakład Ortopedyczny s.c.

  Sprzęt medyczny
  Firma zajmuje się sprzedażą sprzętu ortopedycznego. Strona zawiera ofertę cenową oraz multimedialny katalog sprzętu.
 • Mdh Sp. z o.o.

  Sprzęt rehabilitacyjny
  Strona należy do hurtowni zajmującej się dystrybucją artykułów ortopedyczno - rehabilitacyjnych. Znajdziesz tu ofertę handlową oraz dane kontaktowe.
 • Ars Medica

  Sprzęt rehabilitacyjny
  Celem działania firmy jest daleko idąca pomoc ludziom niepełnosprawnym, chorym i cierpiącym. Ars Medica jest autoryzowanym dealerem sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego firmy Invacare.
 • Biomexim Sp. z o.o.

  Sprzęt rehabilitacyjny
  Firma specjalizuje się w technice ortopedycznej. Jest dystrybutorem ortopedycznych endoprotez stawów i implantów stomatologicznych, a także wyłącznym dystrybutorem sprzętu kardiologicznego węgierskiego producenta. Na stronie dostępne info o firmie, oferowanych produktach, usługach oraz cennik.
 • Forum Classic Sp. z o.o.

  Sprzęt rehabilitacyjny
  Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego i dla osób niepełnosprawnych. Zajmuje się także wyposażaniem gabinetów i mieszkań dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Strona zawiera charakterystykę działalności oraz cennik.


:: PHU Pawex ::

Opis:

Firma zajmuje się produkcją wkładek ortopedycznych oraz specjalistycznym badaniem stóp i doborem obuwia, a także sprzedażą butów ortopedycznych i wkładek. Znajdziesz tu informacje dotyczące właściwej pielęgnacji stóp dzieci.