Podobne strony

 • Ogólnopolski Bank Informacji Gospodarczej

  Marketing i pokrewne
  Ogólnopolski Bank Informacji Gospodarczej informuje właścicieli firm, inwestorów, handlowców o: producentach, hurtowniach, specjalistach, wykonawcach, usługach we wszystkich branżach krajowej gospodarki. Wydaje wysokonakładowe wydawnictwa na obszarze woj. łódzkiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, m.in. magazyn Public Relations. Wykonuje badania rynkowe, oraz zajmuje się marketingiem bezpośrednim.
 • Prim

  Kursy biznesowe
  Strona firmy zajmującej się m.in. zarzadaniem jakoscią, reklamą oraz badaniami marketingowymi rynku.
 • Hals

  Doradztwo finansowe
  Fundusz kapitałowy Hals ma na celu wspieranie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw poprzez inwestowanie kapitałowe oraz wsparcie doradcze. Oferta firmy skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorstw sektora rolno-spożywczego.
 • Tekon S.C. - Biuro Doradztwa i Ekspertyz

  Konsulting
  TEKON (rok zał. 1991) jest firmą konsultingową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych i samorządów terytorialnych, w tym w pozyskiwaniu dotacji (przygotowanie projektu, pomoc w wyborze właściwego programu, wnioski, dokumentacja, rozliczenie). Od 2002 r. posiada akredytację w PARP w wybranych programach w zakresie usług doradczych. Oferta obejmuje studia wykonalności, biznes plany, analizy, programy rozwoju, programy naprawcze, wnioski kredytowe, wyceny wartości (firm, nieruchomości, środków trwałych, wartości niematerialnych: licencji, znaków firmowych i in.), kojarzenie partnerów, promocję produktów, eksport. Możliwość obsługi w jęz. angielskim i rosyjskim.
 • Active Consulting

  Konsulting
  Firma Active Consulting oferuje swoim klientom doradztwo w zakresie finansów i ekonomii (w tym sporządzanie analiz finansowych, ekonomicznych i biznes planów), doradztwo przy negocjacjach z bankami oraz doradztwo w wyborze formy finansowania. Firma zajmuje się również organizowaniem kursów oraz szkoleń.


:: TC Consulting Group ::

Opis:

Wśród usług świadczonych przez TC Consulting Group znajduja się między innymi: opracowywanie analiz opłacalności i efektywności przedsięwzięć, doradztwo prawne i podatkowe, wycena przedsiębiorstw i nieruchomości, badania marketingowe i socjologiczne, przygotowywanie programów naprawczych i opracowań restrukturyzacyjnych oraz organizowanie zjazdów i konferencji. Strona dostępna jest w języku polskim i angielskim.