Podobne strony

 • Student.2p.pl

  Serwisy informacyjne
  Student.2p.pl to wortal przygotowany przez studentów dla studentów. Studia, praca i kariera, kultura i zabawa - wszystko w jednym miejscu i czasie. Codzienny przegląd prasy, gorące newsy, interesujące raporty, porady i wskazówki - słowem wszystko co dotyczy studenckiego życia.
 • Giełda ogłoszeń - Giełda ofert

  Tablice ogłoszeń
  Adverts to Giełda ogłoszeń - Giełda ofert: Praca, Sprzedam, Kupię, Ogłoszenia drobne... Dodaj ogłoszenie i sprawdź oferty innych.
 • Studencki Serwis Pracy STOP

  Praca dla studentów
  Szukasz pracy i nie bardzo wiesz jak się do tego zabrać? Pomoże ci Studencki Serwis Pracy STOP. Zajrzyj na stronę i zapoznaj się z wieloma zamieszczonymi tu praktycznymi poradami.
 • Karuzela Kariery

  Porady
  Stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy? Chcesz znależć praktyki lub dorobić podczas studiów? Dzięki tej stronie możesz mieć ułatwione Ci zadanie i najlepiej zaplanować własną karierę.
 • Serwis Pracy STOP

  Porady
  Szukasz pracy i nie wiesz jak sie do tego zabrać? Skorzystaj z porad Serwisu Pracy STOP. Rekrutacja, rozmowa kwalifikacyjna, wzory cv i listów motywacyjnych, oferty pracy, praktyczne porady.


:: Korba - Studencki Serwis Informacyjny ::

Opis:

Jeżeli Twoimi głównymi atutami są: młodość, szaleństwo, miłość do wiedzy, nieumiarkowanie w jedzeniu i... wszelakich studenckich rozrywkach koniecznie musisz odwiedzić ten serwis. Znajdziesz tutaj wszystko co jest związane z ogólnie pojętym życiem studenckim czyli: charakterystki polskich uczelni, studenckie aktualności, porady prawne, sprawy socjalne, wieści coolturalne oraz szereg innych spraw ważnych dla każdego studenta.